reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje nie tylko sklepowe

W realu jest promocja na obiadki 190 g z boboviy. Słoiczek kosztuje 3,49 zł

No to w biedronie rzeczywiscie sie teraz opyla bo za dwa płaci się 4,99

Karincia, u mnie w biedronce są te promocje - i one tak na wejściu są - albo w tym miejscu gdzie zawsze te promocyjne rzeczy - nie na dziale dla niemowląt, gdzie inne zupki itd.
 
reklama
Dziewczyny używające Huggisów, powiedzcie jakie one są??
Bo mi się pieluchy kończą a we wszystkich sklepach sa promocje tylko na Huggisy :baffled:

Nie mogę nigdzie znaleźc jakiejś sensownej promocji na Pampy :-(


Ja jestem zadowolona z Huggisów Premium bo nie mają tego zielonego obleśnego wkładu :) Nie przeciekają, bobrze się zapinają ale nie mają rozciągliwych boczków tylko raczej tył. Ogólnie dla nas OK.

A promocje w Biedronce są umieszczone tak właśnie na środku a nie na dziale dziecięcym. Ja zanim się zorientowałam to trochę minęło, też nie mogłam znaleźć ;)
 
Ja jestem zadowolona z Huggisów Premium bo nie mają tego zielonego obleśnego wkładu :) Nie przeciekają, bobrze się zapinają ale nie mają rozciągliwych boczków tylko raczej tył. Ogólnie dla nas OK.

A promocje w Biedronce są umieszczone tak właśnie na środku a nie na dziale dziecięcym. Ja zanim się zorientowałam to trochę minęło, też nie mogłam znaleźć ;)
a u nas promocje na dziale dzieciecym i po środku tez,żeby nikt nieprzoczył
chciałam kupić pieluchy z ksiażeczka,ale mogłam tylko pomarzyć bo juz nie było
 
Iwonko chciałam ci kupić dziś te pampersy ale ktoś bezczelnie poodrywał książeczki i przeniósł je na dział dla dzieci. No porażka co się dzieje. Ale mają też w Biedronce fajne książeczki za 7zł. Żałuje że wzięłam tylko jedną:( Ale ja wiecznie nie mam kasy.
 
Iwonko chciałam ci kupić dziś te pampersy ale ktoś bezczelnie poodrywał książeczki i przeniósł je na dział dla dzieci. No porażka co się dzieje. Ale mają też w Biedronce fajne książeczki za 7zł. Żałuje że wzięłam tylko jedną:( Ale ja wiecznie nie mam kasy.

spoko,pojade do Reala nakupuje małej ksiazeczek bo takich nie mamy jeszcze,wiec nic straconego
 
reklama
ja dziś kupiłam kilka słoiczków tych promocyjnych w biedronce ale wybory już nie było bo większość
wykupiona ale chyba od 31 ma być reszta promocji ja się wybieram bo chcę zobaczyć te miseczki
 
Do góry