reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron

reklama
Niektórzy lekarze uznają że progesteron od 10,0 jest dobry. Ale niektórzy dopiero od 15,0. Więc na Twoim miejscu umówiłabym się na konsultacje z ginekologiem czy będzie chciał suplementowac progesteron luteina badz duphastonem.
 
Byłam cały czas mi każą brac i mimo że wcześniej brałam zanim sobie zrobiłam wynik to i tak taki wyszedł

Ale co każą brać? Bo nie widzę nigdzie info, żebyś brała jakieś leki.
Czy na wizycie miałaś USG? Masz pęcherzyk w macicy? Jest pęcherzyk żółtkowy i zarodek z serduszkiem?
 
Duphaston teraz 2x1 wcześniej 3x1
Tak mam

To właściwie nic więcej nie możesz zrobić. Jeżeli ciąża jest prawidłowo umiejscowiona. Rozwija się prawidłowo. To pozostaje tylko czekać. Nie ma sensu, żebyś badała progesteron gdyż duphaston nie wychodzi we krwi. Także te 11ng to Twój "naturalny" progesteron bez suplementacji
 
Miałam robione USG serce pracuje tylko według ostatniej miesiaczki to 9 tydzień a Pani doktor powiedziała że to 6+5 a nie 9

Pytanie czy monitorujesz jakoś swoje cykle i czy faktycznie tak duże przesunięcie jest u Ciebie możliwe.
U mnie ciąża jest młodsza o jakiś tydzień względem miesiączki, ale ja doskonale wiem, kiedy mniej więcej miałam owulację i to "opóźnienie" się z nią zgadza
 
reklama
Pytanie czy monitorujesz jakoś swoje cykle i czy faktycznie tak duże przesunięcie jest u Ciebie możliwe.
U mnie ciąża jest młodsza o jakiś tydzień względem miesiączki, ale ja doskonale wiem, kiedy mniej więcej miałam owulację i to "opóźnienie" się z nią zgadza
Kontroluje a ile powinno być od ostatniej owulacji ?
 
Do góry