reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z piętami ..

Alusia_1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2020
Postów
332
Potrzebuje rady i pomocy..
Po ciazy moje stopy zaczely mi się strasznie buntować😟😟 2 miesiące walki z paznokciami a teraz..
Moje pięty zaczynają okropnie pękać co za tym idzie okropnie boli. Całe lato w klapkach na spacerach z wózkiem i zaczęło się . Mam strasznie okropne rany,które ciężko się goją.. jeżeli się już zagoi jedna rana,robi się druga.. najgorzej bo nie mogę za bardzo chodzić 😟😟
Co mam zrobić,czym smarować by pomogło?? Żeby zaczęły się te rany goić i nie pojawiać nowe? Dodam że wszystkie ,,cudowne,, kremy nie pomagają..
 
reklama
Tak są suche . Ale nie mogę za bardzo ich ,,szorować,, bo jeszcze większe rany się robią.. wcześniej nie miałam takiego problemu.. a teraz... Chyba bez lekarza się nie obejdzie 😟
Szorowanie tylko pogarsza sprawę, jeśli to robisz to przez otwartą łuskę skóry może wejść zakażenie. Tego się nie robi. Idź do podologa, na miejscu od razu Ci stopy podleczyć i da jakiś fajny krem. Tylko błagam, nie do kosmetyczki.
 
reklama
Szorowanie pogłębia problem. Może coś na złuszczanie się naskórka ? Są takie kremy na pięty.
Ja kiedy mam suche smaruje gruubo na noc, w reklamówkę i na to skarpeta. Powtarzam tak często jak trzeba. Mi bardzo pomaga.

Ale jeśli jest bardzo źle to do specjalisty
 
Szorowanie pogłębia problem. Może coś na złuszczanie się naskórka ? Są takie kremy na pięty.
Ja kiedy mam suche smaruje gruubo na noc, w reklamówkę i na to skarpeta. Powtarzam tak często jak trzeba. Mi bardzo pomaga.

Ale jeśli jest bardzo źle to do specjalisty
Po tych wszystkich kremach to chyba tylko gorzej jest. Za tydzień mam mieć wizytę u lekarza
 
Oliwa z oliwek extra virgin.
Mało osób wie o tym sposobie. Lekko podgrzewasz w garnku i moczysz w tym stopy. Jak długo się da. Potem wytrzyj papierowym ręcznikiem i załóż skarpetki. Po kilku razach będzie ok.
 
reklama
reklama
Do góry