reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

Syla widze w cenach prezentow nie przebierasz :-D dziadki wykosztuja sie :-D
ten globus juz mi sie tez w oczy kiedys rzucil...
 
reklama
oba prezenty bomba!
Klaudia chcialaby trampoline, ale nie mam gdzie tego tu wstawic;/...(jest teraz w asdzie w promocji za £99)
 
No i po urodzinkach :-) przyjechał mój brat z żoną i dziećmi, byliśmy z dziewczynkami w kinie i w kąciku zabaw z rybką MiniMini (w centrum handlowym, z okazji dnia dziecka- ale szału nie było, jakieś drętwe laski z olewczym podejściem, w zeszłym roku było o wiele fajniej), później obiad, tort, festyn- w sumie kiepski, dziewczyny pojeździły na kucykach, kupiłam Martusi balona, i poszliśmy na plac zabaw :-) Marta szczęśliwa :-) dostała od chrzestnego grę pułapka na myszy- w sumie to my kupowaliśmy bo mój brat biedny czasu nie miał, mąż stwierdził, że te żabki i małpki są nudne, i wybrał tą grę, ale chyba Martuś jeszcze na nią za mała i trochę zachodu z jej składaniem, ale zobaczymy jak pójdzie gra kiedy będzie więcej czasu, bo dziś to tak w biegu. Od nas takie urządzenie do puszczania dużych baniek mydlanych (badziew okropny, leje się z każdej strony, a ja głupia wyrzuciłam paragon :wściekła/y:) i książkę z bajkami "Poczytaj mi mamo", no i wypad do kina. Talerzyki i kubek z kotkiem będą na dzień dziecka, bo nie zdążyliśmy po nie pojechać. A w piątek wpadła do nas Mysi chrzestna, zabrała ją do sklepu z zabawkami, i Marta wybrała sobie wróżki MAGICZNE WRÓŻKI 3W1 OD EPEE REKLAMA TV NOWOŚĆ!!! (1595859136) - Aukcje internetowe Allegro Jagoda zdziwiona że wybrała natychmiast po wejściu do sklepu- a mała cwaniara wykorzystałą pierwszą nadarzającą się okazję, bo chciała już dawno, a mi było szkoda kasy na takie duperele i się nie zgodziłam :-D i zostawiła kopertę do otwarcia w dniu urodzin- a w niej kasa na wyjazd do niej, czyli do Oslo :-) tak więc już na pewno lecimy w lipcu na cztery dni :-)
 
no to i my się chwalimy całym stosem prezentów - wyjątkowo trafionym o dziwo zaczniemy od tych najbardziej bzdurnych i dających najwiecej radości TOY STORY ROBOT BUZZ ASTRAL CHODZI ŚWIECI GRA HIT (1626197973) - Aukcje internetowe Allegro i Nowy robot na baterię wyprzedaż bcm (1638728984) - Aukcje internetowe Allegro i cały myk w tym że można je puszczać na siebie i one jakby walczą - któryś się zawsze przewróci i chłopaki walki urządzają po domu (tylko te chińskie dźwięki - brrr) bo Karol mówi że to Buzz z Zurgiem walczy jak w grze którą ostatnio sobie ulubił (aż musiaąłm mu kompa schować bo cały tydzień na zwolnieniu codziennie chciał w to grać a ile można w takie strzelanki grać!!!)
poza tym gry domino takie wypaśne w metalowym pudełku , atlas dinozaurów, grę JAWA GRA PAROSTATEK (1606145038) - Aukcje internetowe Allegro i GRY LEGO GRA 3845 SHAVE A SHEEP POLSKA WERSJA WWA (1623470628) - Aukcje internetowe Allegro
to wszystko wczoraj jak była impreza na kulkach (bardzo udana tak swoją drogą i dla dorosłych bo dzieci nie było a my sobie pogadaliśmy spokojnie:))
a dziś składkowo dostał Prom kosmiczny imaginext Fisher Price Tanio!!! (1637597117) - Aukcje internetowe Allegro
i poza tym MINI DR LAB ILUZJA BEZPIECZNE DOŚWIADCZENIA 5+ !!! (1590588211) - Aukcje internetowe Allegro PODRÓŻ PO EUROPIE GRA PAMIĘCIOWA OD 6 LAT (1545280020) - Aukcje internetowe Allegro i liczydło z ikei
także wszystko bardzo trafione biorąc pod uwagę ostatnie zainteresowania Karola- roboty, pojazdy kosmiczne, liczenie, klocki, gry....w przypadku podobnych zainteresowań polecam ww prezenty:) a jeszcze mu w lidlu bingo kupiłam ostatnio - to też gra na topie, dobry w to jest:)
 
no no Kasiu, Basiu rewelacja :-)

Baska tylko uważaj aby Karol nie zamarzył całego kompletu Imeginextu z Kosmosu - mi się nie udało i Daniel ma cały .... a tu podsyłam Ci stronkę tam są filmy o tych statkach i przygodach ludzików :-) Fisher-Price - Imaginext
 
i my juz po jednej czesci urodzin - jeszcze do obrobienia rodzinka :D
Klaudia dostala od dzieci:
torebke, torbe na ramie, 2 sukienki, tunike, 2 miski(a jednak:O!:O!) ramke ze zdjeciem swojego ukochanego hahah, farbki do malowania buzki, dupsy-ozdobki na wlosy-opaski, spinki, kosz na zabawki-spoongebob, naklejki i zeszyt spoongeboba, posciel.
 
reklama
Ha, ale różne zainetesowania dziewczynek i chłopców :-)
Fajne zabawki Baśka! U nas z pewnością będą rządzić autka oraz lego. Od chrzestnej ma dostać hulajnogę
 
Do góry