reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się.

reklama
Ruczaj
Szkoda, bo jakbyś mieszkała bliżej, to bym Cię wyciągnęła na wspólny spacer, bo już mi odbija od tego siedzenia tylko z dzieckiem.
 
Witaj Kwintos
wlasnie tak a propo czesci Krakowa awersja ty z ktorej jestes? moj M wychowal sie w samym centrum, i babcia mieszka w jakiejs czesci to spytam go potem i napisze a noz jestesmy sasiadkami??
 
Cześć wszystkim :-) mam nadzieje ze można się jeszcze dołączyć, podczytuje was od jakiegoś czasu dużo tu fajnych rad.Mam na imię Gosia mam cudowna córeczkę Alicje urodziła się 15.09.2012 mieszkam w Krakowie
 
Cześć Mamusie :) ponieważ udzieliłam się w wątku jedzeniowym, to przywitam się ze wszystkimi :) mam na imię Paulina i jestem mamą Miłoszka - 19.09 :) jesteśmy z krakowa i od czasu do czasu podczytuję Was w poszukiwaniu mądrych rad i inspiracji :) a skoro się przywitałam, to pewnie będę zaglądać tu częściej :) pozdrawiam ciepło - u nas dziś śliczne słońce :)

witam:-)

Cześć wszystkim :-) mam nadzieje ze można się jeszcze dołączyć, podczytuje was od jakiegoś czasu dużo tu fajnych rad.Mam na imię Gosia mam cudowna córeczkę Alicje urodziła się 15.09.2012 mieszkam w Krakowie

witam:-)
 
reklama
mell
Witaj :-)
Kraków wita Kraków :-)
Z której części Krakowa jesteś?
Wyrównasz bilans - jedne forumki odchodzą, inne przychodzą.
 
Do góry