reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

reklama
Witam. Dopiero niedawno dołączyłam na to forum :) Mam na imię Marcelina i w dzień matki będę miała 21 lat, pod koniec kwietnia spodziewamy się z mężem synka dlatego święto mamusi będzie w tym roku też moim świętem :) Jestem na drugim roku studiów, obecnie przeniosłam się na zaoczne i staram się o zwolnienie z zajęć na czas zaawansowanej ciąży, mam nadzieję, że uda mi się ukończyć sesję w terminie,a jak nie to przeniosę ją na wrzesień :) Bardzo się cieszę tym, że noszę w sobie nowe życie ;) A jednocześnie bardzo obawiam się porodu, bo jestem straszną panikarą. Rozważam cc na życzenie :)
Kurcze, tyle tutaj wątków i odpowiedzi, że siedzę już chyba drugą godzinę i czytam :)

Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie!
 
Marcelina - witaj wśród Kwietniówek :-)
Mamy kilka dziewczyn studiujących, więc don't worry, nie Ty jedna z sesją ;-)
A przed porodem to chyba każda pierworódka trzęsie portkami ;-):-D Ja - bardzo :-D
 
Witajcie!
Wypadałoby sie przedstawic, bo ostatnio Was troche podczytywałam, ale nie było natchnienia zeby napisac cos o sobie :)
Mam na imie Paulina, mam 25 lat, to moja pierwsza ciaza. Termin porodu mam na 2 maja 2012 ale caly czas licze na to, ze moze uda mi sie urodzic juz w kwietniu, dlatego tutaj trafiłam :-) spodziewamy sie córeczki, której damy na imie Aleksandra. Do tej pory ciaza przebiegała w miare prawidłowo, bez wiekszych zagrozeń, jakies 3 tyg temu pojawiło sie rozwarcie, ale zaleceniem lekarza bylo oszczedzac sie i do tej pory jest w miare ok. Obecnie konczy mi sie 33tydzien i od jutra rozpoczynam 34.....wiec tylko do przodu. :-p
 
reklama
Do góry