reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się :-)

Dziękuję za powitanie :-) Na pewno będę się udzielać, bo fajnie jest pogadać z kimś kto też wie co to za małe dżinsy i bolący kręgosłup ;-)
 
reklama
Witam wszystkie czerwcowe mamusie :-D Dopisuję się do listy. Termin mam na 10 czerwca, ale może być wcześniej, bo tak pokazują badania usg. Zatem czekam na czerwiec i na urodziny synka :-):-):-)
 
Witaj meeg_k:-) ja też mam termin na 10go czerwca chociaż usg pokazuje wcześniej i też czekam na chłopczyka:-):-)
 
Hej dziewczyny. Jestem tu od trzech dnia, ale dopiero dziś znalazłam chwilkę żeby rozejrzeć się po forum i połapać :-) Mam na imię Ewelina, jestem z Torunia i od 21 tygodni w brzuchy broi nasz synek ;-) Pozdrawiam-Y wszystkich :happy:

Witam wszystkie czerwcowe mamusie :-D Dopisuję się do listy. Termin mam na 10 czerwca, ale może być wcześniej, bo tak pokazują badania usg. Zatem czekam na czerwiec i na urodziny synka :-):-):-)

i ja witam nowe mamusie synusiowe...
 
reklama
Do góry