reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

Hej Emy,
ja bym prosila o dodanie rowniez
termin z 1 usg mam na 4 sierpnia
bede rodzic w Nottingham, UK
jak oczywiscie dobrze pojdzie, ostatnio mam schize ze poronie...
Ewa
 
reklama
dziewczyny dzięki za miłe słowa :)
Ania - no to się rozumie to rozanielenie...
Kasia - strasznie lubię patrzeć na rodzeństwo na wspólnych zdjęciach - super :) no i jakbym miała na podsawie tych nielicznych danych postawic hipotezę to starszy synek chyba bardziej mamusiowy a młodszy tatusiowy z wyglądu?
 
a niestety jest akurat odwrotnie, starszy tatusiowy, mlodszy mamusiowy ale tez nie bardzo, jest bardziej mieszany. Teraz marze w koncu o malej miniaturce samej siebie:-)
 
a niestety jest akurat odwrotnie, starszy tatusiowy, mlodszy mamusiowy ale tez nie bardzo, jest bardziej mieszany. Teraz marze w koncu o malej miniaturce samej siebie:-)

a widzisz - jakoś wg zdjęć sie nei dopatrzyłam, a noskami się zasugerowałąm bo młodszy ma takie charakterystyczny kształt noska :)
 
Dopiero teraz znalazłam ten wątek,więc również dopisuję się do niego.
Na imię mam Agata ,mam męża Daniela i 9 letniego synka Dominika.Mieszkamy w Zielonej Górze w woj.lubuskim.A mam 29 lat ( dokładnie w lutym skończę).To jest moja 3 ciąża w wieku 22 lat poroniłam na samym początku ciąży ,ale przypuszczam ,że to z mojej winy bo dźwigałam i w pracy się nic nie oszczędzałam,ponieważ nie wiedziałm nic o fasolce.
Pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki:-):-):-)
 
Pokazuję się i ja.
Na zdjęciach na razie tylko we dwoje, ale za niedługo będzie wymarzona trójeczka :-). Zdjęcia są z ubiegłego roku z majówki. Każdy dzień w innym miejscu.

Nie umiałam się zdecydować na zdjęcia A dlatego są dwa :-). Mój model :tak:.
 
reklama
Do góry