reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

Witam wszystkie sierpnióweczki!
jestem całkowicie "zielona" w związku z obsługą forum, dopiero zaczynam się tego uczyć, więc wybaczcie:-).
Od jakiegoś czasu was podczytuje, a dzisiaj postanowiłam się zarejestrować.
Coś o mnie:
Imię: Justyna
Miasto: Nowy Sącz
Lat: 23
Stan cywilny: mężatka od 21.04.2007
Dzieciaczki: fasolka w brzuchu
Termin: niestety dopiero koniec sierpnia a dokładniej 30.08.08, ale mam wrażenie że się przeterminuję i będę wrześniówka:-(.
Pozdrawiam i grutuluję wszystkim mamusiom które już tulą i trzymam kciuki za te co czekają żeby tulić...:-D

PS Niestety nie udaje mi się umieszczenie suwaczka, więc niestety go nie będzie.
:-(

A tak po za tym to niestety nie dane mi było poznać płci mojego dzidziusia, chociaż dwóch lekarzy go oglądło, spryciuch tak się chował, nie chce się ujawnić dzieciaczek co tam ma.
:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej ludzikowa mama, to mamy termin na ten sam dzień :-) bo w suwaczku jest pomylony o jeden dzień


No proszę! Ciekawe czy nasze Ludziki wyklują się w tym samym czasie? Pewnie nie, za naturą strasznie trudno trafić. Ale na szczęście to już niedługo, bo już mam dość brzuchaczowania, ani się schylić, ani paznokci u stóp odpicować;)))

Pozdrawiam.
 
Witam,
ja też urodziłam w sierpniu chociaż zarejestrowałam się na forum dopiero miesiąc później.
Na imię mam Ola i jestem mamą Ignacego.
Nasz synek urodził się 11 sierpnia, chociaż termin miał na 22.
Ignaś ważył 3700 i miał 54 cm długości ( dokładnie tak samo jak mój mąż w dniu urodzin)
Jak przed chwilą nadmieniłam mam męża od 14 sierpnia ubiegłego roku, a mieszkamy w Warszawie.
Do maja pracowałam jako charakteryzatorka w teatrze, teraz pielęgnuję domowe ognisko.

 
Witam
Od 23.08.2008 jestem szczęśliw mężatką, tydzień po ślubie odeszły mi wody i takim sposobem 31.08.2008 o 1.20 urodził sie mój synuś, 3 tygodnie przed terminem:-) Ma już 4 tygodnie, a pomyśleć, że gdyby urodził sie w terminie miałby dopiero 6 dni:-D
 
Cześć na imię mam Kaśka i jestem mamą 4 wspaniałych dzieci. Najstarszy syn ma 14 lat i jest uczniem gimnazjum, córka 10 lat uczęszcza do IV klasy, synek 5 lat i najmłodszy ur.11.08.2008r. . Mieszkam w Warszawie i obecnie siedzę w domu, na forum trafiłam przypadkowo, ale myśle że będę zaglądała tu częściej
 
reklama
Do góry