reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie!

Witam! Jestem mamą 2,5 miesięcznego Krzysia. Od kilku dni czytam Wasze forum...i bardzo chciałabym do Was dołączyć. Dobrze jest podzielić się wątpliwościami, zasięgnąć rady innych mam (w trakcie czytania zauważyłam, że macie takie same problemy jak ja- co daje mi większą pewnośc, że z moim maleństwem jest wszystko w porządku, a jego zachowaia są typowe dla tego wieku- i dzięki temu poczułam się znacznie spokojniejsza :tak:). Mam nadzieję, że i dla mnie znajdzie się miejsce w Waszym gronie.
Pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamy.
 
reklama
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie :-) To jeszcze trochę o mnie: mam na imię Asia. Od 9 lat mieszkam w Warszawie. Przyjechałam tu na studia, tu poznałam swojego męża i już zostałam. Ale marzy mi się kiedyś powrót do mojego małego miasta...szczególnie teraz, kiedy urodził się Krzyś. Wolałabym mieszkać w miejscu, gdzie jest czystsze powietrze i gdzie żyje się wolniej. Brakuje mi miejsca, gdzie mogłabym wychodzić z małym na dłuższe spacery.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamy czerwcowych dzieciaczków! Jestem mamą trójki dzieci.Najstarszy syn ma 16 lat,młodszy 13lat,Zosi urodziła się po długiej przerwie1czerwca 2008r.Bardzo podoba mi się wasze forum,często zaglądam na nie gdy potrzebuję jakiejś rady.
 
reklama
Do góry