reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie!

reklama
witajcie to to ja moze teraz oficjalnie wasze forum znalazłam niedawno dzieki mojej przyjacółce ze studiów która miesią po mnie urodziła i buszowała z wami od poczatku , mnie zajelo chyba tydzień żeby od poczatku wszystko nadrobić i poczytac no i oczywiście poznac was wszystkie zaluje że nie byłam z wami od poczatku stanowicie wspaniałą grupe , mnustwo wsparcia jestescie niesamowite , no to teraz ja chciałam napisac kilka słów o sobie jestem szczęsliwa mama 2 córeczek Nela i Marika jeden skarb ma 8 lat właśnie w poniedzialek zaczyna 2 klase, a drugi malutki ma 2 miesiace w tej chwili zajmuje sie dziewczynami i od czasu do czasu z doskoku wpadnę do firmy i pomoge mężusiowi w obowiazkach , choć większosci roboty robie w domku przy komputerze , mieszkamy całarodzinka w lodzi i tu całuje wszystkie czerwcowe łodzianki, czy mam szanse na przyjęcie to wspanialych czerwcówek ;-)
 
reklama
Do góry