reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie....

Witajcie wszystkie Marcóweczki!

Przyznaję, że podczytuję Was już od dłuższego czasu i postanowiłam się w końcu ujawnić ;-);-);-) - mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona...?

Imię: Ania
Wiek: 31
Stan cywilny: mężatka
Dzieci: Zuzia - 2 latka i 3 miesiące. Teraz czekamy na drugą córeczkę:-)
Data porodu: 29 marzec
Zawód: bankowiec
Miasto: Katowice

Pozdrawiam
 
reklama
Witam serdecznie...:-)
Chciałam jako osoba początkująca na forum przywitać się ze wszystkimi MARCÓWECZKAMI roku 2008!!!:tak:
Mam na imię Beata
Mam 26 lat
Mężatka od 10'2007 (mąż Arek)
Pierwsze dziecko-dziewczynka (termin:29-30 marzec)
Mieszkam w okolicach Piaseczna
Z zawodu jestem nauczycielką
Trzymam kciuki za każdą z Was z osobna i po cichutku liczę na wzajemność.;-)
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na forum.
Beata.

 
Witam nowe marcóweczki:-)!!!
Widze,ze im bliżej marca tym nas więcej:tak:. I bardzo dobrze bedziemy się wymieniały doświadczeniami :-).
 
Witajcie dziewczyny;-);-);-);-)
Stefanna mamy ten sam termin więc jeszcze trochę nam zostało i chyba będziemy na szarym końcu się rozdwajać. :-)
Pozdrawiam.
 
reklama
Kathi oj na pewno będziemy jedne z ostatnich... A znając moje szczęście to urodzę znowu po terminie i będę "kwietnióweczką" :-:)-:)-( Zuzia nie spieszyła się na ten świat (przyszła 12 dni po terminie), ale mam cichą nadzieję, że teraz nie będę musiała tak długo czekać na córcię;-)

Skaba1 dziękuję za dodanie na listę:-)
Pozdrawiam
 
Do góry