reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;) czyli pogaduszki majowych mamuś

reklama
Jakoś przeoczyłam ten wątek:)

Lepiej późno niż wcale - jestem Magda, za dwa tygodnie stuknie mi 28 lat. Jestem z Kielc i to nasza pierwsza ciąża. Nie spodziewałam się, że pójdzie tak łatwo, ale udało nam się za pierwszym podejściem (wszyscy mówili, że to nie tak hop siup zajść w ciążę), choć myśli o dziecku chodziły nam po głowie już od roku. Z zawodu jesteśmy inżynierami budownictwa i póki co pracujemy w zawodzie - ja jako inżynier budowy (za miesiąc mam egzamin na uprawnienia), a mąż już jako kierownik budowy. Poza nim mieszka z nami jeszcze kot imieniem Kitka i trochę kwiatków, które uwielbiam :) Załączam ostatnie zdjęcie naszej przytulaski - z pozdrowieniami od Kitki ;)


Zobacz załącznik 649911
 
Witajcie!
Nazywam się Agnieszka. mieszkam na śląsku i mam 28 lat. Od ponad 3 lat szczęśliwa mężatka, a w związku już ponad 10 lat - niebawem 11!;)
To moja 5 ciąża, oby w końcu szczęśliwa...
Poroniłam 3 razy - po mimo milionów badań nie poznaliśmy powodów strat..
Jeden poród przedwczesny w 23 tyg ciąży spowodowany niewydolności szyjki macicy.
Nasz cud Staś ważył 535g i mierzył 32 cm. Walczył dzielnie 2 tyg, dał nam najpiękniejsze dwa tygodnie życia.
Nasz dzielny mały rycerzyk...

Termin porodu mam na 8 maja z Usg.
Życzę nam wszystkim spokojnych, donoszonych ciąż i zdrowych dzieciątek!
 
Cześć jestem Kasia z Katowic mam 30 lat, corcie Maje 7latke.
Tak podczytuje to forum i całkiem ciekawe więc zdecydowałam się dołączyć jeśli mozna:):):what:
Obecnie jestem w 9 tyg ciąży po 1,5 rocznych staraniach. Pozdrawiam wszystkie mamuski:D
 
Musi być dobrze. Ja niecierpliwie czekam na wizyte dopiero 18.11. I czekają mnie prenatalne bo bralam leki na depreche nie wiedząc że w ciąży jestem :( ale jestem dobrej mysli, lekarz powiedział że serduszko mocno bije i wszystko wygląda ok :)
 
Witam mam na imię Marlena mam 26 lat od niecałych 3 miesięcy jestem szczęśliwą mężatką :tak: mieszkam w Krakowie , w ciąże zaszłam w zasadzie na chwile po ślubie cieszyliśmy się miesiącem miodowym .... :-p w chwili obecnej jestem w 11 tyg ciąży :) chyba taki najbardziej udany prezent z okazji naszego ślubu hehe :-):-) szkoda tylko że nie mogę się w pełni cieszyć ciążą z mężem tan akurat chwilowo pracuje za granicą :-(. Miło mi wstąpić w wasze szeregi dziewczyny !!
 
reklama
Do góry