reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :)

Cześć dziewczyny :). Dopiero kilka dni temu odkryłam to forum i postanowiłam do Was dołączyć :).

Mam na imię Marta, lat 24. Mężatka od 31.08.2012, razem jesteśmy już prawie 4 lata. Zrobiłam licencjat ze specjalności "pedagogika zdrowia z rehabilitacją społeczną". Nie pracuję (odpoczywam), gdyż postanowiliśmy z mężem, że powinnam skupić się na ciąży. Jest to moja 3 ciąża, niestety dwie poprzednie poroniłam w 8 i 9 tyg... Obecna ciąża także nie obeszła się bez problemów w pierwszych tygodniach, na szczęście teraz jest wszystko ok, termin mam na 30 lipca.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamusie :happy2:
Mam na imię Lila i już od dawna czytam BB forum - lipcówki :) dziś postanowiłam dołączyć i się przedstawić. Mam 28 lat, od lipca 2010 staram się być wspaniałą żoną, od 28 marca 2011 cudowną mamą, a od stycznia 2012 ogarniętą aplikantką adwokacką :) pozdrawiam z lubelszczyzny
 
reklama
Witam wszystkie prawie-mamy!
Mam na imię Ola, mam 28 (jeszcze) lat. Od 4 sierpnia 2012 r jestem mężata. :-D Mam mgr biologii (hmm... to chyba było przedłużenia młodości ale fajnie było ;-)) teraz jestem w ciąży i bycze się w domu. Termin mojego pierwszego porodu oceniono na 26 lipca ale zobaczymy czy tak będzie. :-)

Wasze forum znalazłam jakiś czas temu ale dopiero dziś je doceniłam i postanowiłam dołączyć.
 
Do góry