reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

reklama
judyś gratuluje wyboru ;);)
super że opisujesz torbę bo właśnie utwierdziłaś mnie w przekonaniu żeby ją zakupić do wózka :) a jak ten niebieski na żywo się prezentuje bo też chcemy go wybrać na cały komplet ;) i jakie kółka wybrałaś ?
 
ale dlaczego gdyby chłopiec ;) ja dla dziewczynki go biorę ;)nie lubie różu więc moja Oliwka będzie niebiesko zielona ;D:D
 
bo juz jednego chłopca mialam w drodze i miał prawie dokładnie taki kolor wózka, to teraz dla dziewczynki chciałam trochę co innego. Też bym nie brała różowego wózka ;-) ... wybrałam granatowy ... nie wielka różnica ale zawsze to coś :-D Czerwonego nie chciałam bo mam jeszcze w domu wózek peg perego czerwony tzn spacerówkę bo gondolkę mutsy wybrałam czerwoną ;)
 
nadiaa- mi się bardzo podoba ten niebieski kolorek:) nie chciałam nic ciemnego, a te brązy i beże mi się wydają smutne, biała spacerówka nie bardzo bo by była chyba zaraz upaćkana:) za to gondolka biała jest moim zdaniem piękna:D no i ma ciemny środek co tez mnie przekonało:) myślę, że to zdjęcie dobrze oddaje odcień tego niebieskiego:)
https://www.google.pl/search?q=muts...ordpress.com%2F2013%2F01%2F10%2F51%2F;768;576
Kółka wybrałam pompowane (tzn tylne są pompowane, a przednie piankowe, a w tańszej wersji wszystkie są piankowe:) jak będziecie kupować to pamiętaj o skórzanym pałąku, bo czytałam, ze ten piankowy dzieciaki lubią potem gryźć:p
 
Ktoś mówił, że wraze jak dziecko zaiteresuje się gryzieniem pałąka to można go "obiągnąć" :) skórą w punkcie, gdzie to samo robi się z kierownicami w autkach.
Dziewczyny a po ile u Was Evo? Foteliki bierzecie MC?
 
e-de- ja mam maxi cosi citi, kupiony juz wcześniej:) bo był na promocji:D a cena wózka jest zależna od tego jakie wybierzesz opcje, akcesoria itd...
pewnie można tak dać go obszyć:) ale ja wolałam już go mieć, bo dostałam za free:) więc trza było brać jak dają:D
 
reklama
No wiem :) Chodzi mi o stelaż+gondola+spacerówka. U mnie pompowane koła po 150 zł sztuka. O śpiwór nie pytałam i o torebkę też nie. W Igo pompowane są w standarcie. I pałąk nie jest piankowy :) Więc już dwa koszty odpadają.
 
Do góry