reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję wsparcia

Dołączył(a)
3 Sierpień 2019
Postów
9
Dziewczyny pomocy!
Wiem że może nie na temat ale potrzebuje wsparcia. W styczniu urodziłam kochanego synka. Ale mam problem że mój mąż popija, codzień wypija piwa i chodzi zamroczony spać wiem że jest alkoholikiem i on też zdaje sobie z tego sprawę ale nie potrafi przestać. Wiem że powinnam od niego odejść ale to tylko łatwo powiedzieć. Bardzo go kocham i ciezko mi sobie wyobrazić życie bez niego. Ale już nie mam siły tak żyć i w ciąż prosić by się opamietał. Pocieszcie :(
 
reklama
Rozwiązanie
Ja powiem tak. Wiem że jeśli się kogoś kocha nie chce odejść. Ale dlaczego ty jako kobieta masz się męczyć całe życie, ja bym spróbowała np iść do mamy na parę dni powiedzieć mu niech przemyski swoje zachowanie z piciem, niech zobatrzy jak to jest być samemu co woli alkohol czy was. Parę dni jak będzie dam może przekona go do zmiany
Najgorsze jest to że facet myśli że panuje nad tym że jak tylko będzie chciał to przestanie pić i nie będzie go ciągnęło ale niestety tak nie jest bo nawet nie wiedzą kiedy tracą nad tym kontrolę mąż mi mówił że uświadomił sobie to jak pierwszy dzień postanowił sobie że przestaje pić i będzie ćwiczył jak poszedł do sklepu i przechodził koło półki z piwami to aż go skręcało żeby sobie kupić było mu bardzo ciężko przestać ale dał radę a ja też go zrozumiałam jak postanowiłam sobie jak on przestanie pić to ja rzucam palenie myślałam że nie dam rady było bardzo bardzo ciężko ale się udało . Mam nadzieję że wam też się uda że twój mąż znajdzie w sobie tyle siły i skończy z tym i będziecie szczęśliwi jakbyś potrzebowała pogadać możesz pisać do mnie ja nie miałam nikogo w tym czasie z kim mogłabym pogadać kto by mnie pocieszył i jakoś podtrzymał na duchu wszyscy na około tylko muwili zostaw go olej go bo on się nie zmieni ale ja w niego wierzyłam i nie słuchałam nikogo bo łatwo jest skreślić człowieka zamiast pomóc i być w tych trudnych chwilach
 
reklama
Ja powiem tak. Wiem że jeśli się kogoś kocha nie chce odejść. Ale dlaczego ty jako kobieta masz się męczyć całe życie, ja bym spróbowała np iść do mamy na parę dni powiedzieć mu niech przemyski swoje zachowanie z piciem, niech zobatrzy jak to jest być samemu co woli alkohol czy was. Parę dni jak będzie dam może przekona go do zmiany
 
Rozwiązanie
Do góry