reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje rady!

Dołączył(a)
3 Marzec 2019
Postów
3
20A01317-D9D3-4697-B975-164C016DECA9.jpeg
Witajcie:)
Jestem tutaj nowa! I potrzebuje Waszej porady !;)
Czy widzicie tutaj bladą drugą kreskę?
Pozdrawiam!
 
reklama
@Loli05 , Jeżeli się jest w ciazy to kreska powinna być na tyle widoczna że można ją dostrzec gołym okiem. W nie których przypadkach jest to cień lecz tak cień który widać. Tutaj nie widać niestety nic i to nie jest tylko moje zdanie lecz koleżanek wyżej również. Autorka powinna powtórzyć test oraz zrobić bete aby mieć 100% pewność
 
reklama
@Loli05 , Jeżeli się jest w ciazy to kreska powinna być na tyle widoczna że można ją dostrzec gołym okiem. W nie których przypadkach jest to cień lecz tak cień który widać. Tutaj nie widać niestety nic i to nie jest tylko moje zdanie lecz koleżanek wyżej również. Autorka powinna powtórzyć test oraz zrobić bete aby mieć 100% pewność
Szkoda ze nie mam zdjecia mojego testu,na ktorym dopatrzylam sie lini pod swiatlo! I jednak jestem w ciazy.oczywiscie powinna powtorzyc.Ty nie widzisz ja cos widze.
 
Jakiej firmy jest ten test? W jednej firmie z tego co się orientuję jest taki ślad w miejscu gdzie powinna pojawić się kreska. Sama się kiedyś na to nacięłam.
 
@Loli05 , to w takim razie jesteś jak narazie jedyna która tutaj coś widzi. Powiększyłam, odwracałam telefon w każdą stronę i nic nie widzę. A jeżeli naprawdę tam coś widzisz to może być to od miejsca gdzie druga kreska ciążowa powinna być bądź auturka faktycznie jest w ciąży lecz test został zrobiony za wcześnie. A to że ja nie widzę to jest moje zdanie
 
@Loli05 , to w takim razie jesteś jak narazie jedyna która tutaj coś widzi. Powiększyłam, odwracałam telefon w każdą stronę i nic nie widzę. A jeżeli naprawdę tam coś widzisz to może być to od miejsca gdzie druga kreska ciążowa powinna być bądź auturka faktycznie jest w ciąży lecz test został zrobiony za wcześnie. A to że ja nie widzę to jest moje zdanie
Przeciez pierwszy komentarz tez wspomina o cieniu,ja nie rozumiem czemu tak sie przyczepilas do mojego komentarza,autorka pyta czy cos widzimy i ja jej odpisalam jak ja mysle, a jak ty myslisz.Przeciez ja nie biore twoje komentarza i pisze-jak mozesz czegos nie widziec?
 
reklama
Nawet w przybliżeniu nic nie wiedzę. Poczekaj jeszcze tydzień :)
Hahaha robiła test przed okresem...7dni na pewno nie wytrzyma ..co najwyżej dzień:p
Autorko jak teraz jest cień to jutro już powinno być gołym okiem widać
Ja też robiłam testy przed okresem i kiedy byłam w ciąży teraz też to wyszła kreska która widziałam tylko ja. A na drugi dzień już bez wątpliwości
 
Do góry