reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy

Cześć dziewczyny to znowu ja, od wczoraj probuje zbadac szyjke macicy czy jest otwarta czy zamknieta, ciezko mi to okreslic ale wczoraj gdy wyciagalam palca byl w brazowym sluzu, dzisiaj ten sluz byl rozowy, ale ten sluz jest tylko jak wloze palca na bieliźnie i na papierze go nie ma miala ktoras z was taka sytuacje? Nie wiem co mam o tym sadzic, do okresu mam niby 7 dni. Nigdy wczesniej tak nie mialam.
Tak, miałam tak jak zadrapałam sobie szyjkę paznokciem podczas samobadania. W ostatniej fazie cyklu nie bada się już szyjki. Szyjkę może badać w celu określenia dni płodnych. Po dniach płodnych już się nie bada.
 
reklama
Do góry