reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy

Dołączył(a)
25 Lipiec 2024
Postów
6
Cześć dziewczyny to znowu ja, od wczoraj probuje zbadac szyjke macicy czy jest otwarta czy zamknieta, ciezko mi to okreslic ale wczoraj gdy wyciagalam palca byl w brazowym sluzu, dzisiaj ten sluz byl rozowy, ale ten sluz jest tylko jak wloze palca na bieliźnie i na papierze go nie ma miala ktoras z was taka sytuacje? Nie wiem co mam o tym sadzic, do okresu mam niby 7 dni. Nigdy wczesniej tak nie mialam.
 
reklama
Cześć dziewczyny to znowu ja, od wczoraj probuje zbadac szyjke macicy czy jest otwarta czy zamknieta, ciezko mi to okreslic ale wczoraj gdy wyciagalam palca byl w brazowym sluzu, dzisiaj ten sluz byl rozowy, ale ten sluz jest tylko jak wloze palca na bieliźnie i na papierze go nie ma miala ktoras z was taka sytuacje? Nie wiem co mam o tym sadzic, do okresu mam niby 7 dni. Nigdy wczesniej tak nie mialam.
Ale po co to robisz? Chcesz sobie zafundowac infekcję?
 
Nie, stresuje sie ze jestem w ciazy dlatego chciałam spróbować okreslic czy szyjka macicy jest wysoko nisko itp, na test ciążowy chce poczekac do miesiączki zeby wyszedl dobrze
Ale 7 dni do okresu to nawet jak było zapłodnienie, to może nawet nie być zagnieżdżone.
Także raczej nic Ci to nie da.
 
Ja nie wiem co mam myslec mam bol piersi od 7 dni,przedwczoraj ból podbrzusza byl, chodze i sie stresuje tylko ,jeszcze ten sluz w srodku z krwia
Jeśli masz 7 dni do okresu, a od 7 dni już bolą CIę piersi to nie jest to od ciąży. Śluz z krwią może być od grzebania palcami w środku, tam wszystko jest delikatne.
 
reklama
Do góry