reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
Mija,chodzilo mi o to,ze odkad obnizyliscie jej lozeczko,zaczela robic "nozkowe" postepy. ;-) Wstawac w lozeczku,robic pierwsze kroczki... Teraz chodzic... ;-)
 
Witam!

Gratulacje dla wszystkich postępowych bobasów!

Michaś samodzielne kroczki zaczął robic od dnia ukończenia 11 miesiąca. Teraz potrafi samodzielnie przejść dosyć duże odległości, z pokoju do pokoju i z powrotem. Ja jednak cały czas jestem tuż obok aby w razie potrzeby uchronic go od bolesnego upadku. Michaś chodzi bardzo szybko (biega właściwie) i mało uważnie, ostatnio zaczęłam nawet zakładac mu takie szelki (do nauki chodzenia) dzieki nim łatwiej mi go asekurować.

Zadziwia mni też tym, że coraz więcej rozumie to co się do niego mówi i co sie robi, dziś rano gdy się obudził, usiadł, potem wstał i wziął sobie z przewijaka swój grzebyczek i zaczął czesac sobie włoski (oczywiście bardzo nieporadnie) starsznie mnie tym zaskoczył i rozbawił :tak::-)

Pilota do telewizora to juz od dawna "używa", bierze go, potem wyciąga rączkę w stronę telewizora i naciska, a jak się nic nie dzieje, to woła "e" do mnie i daje mi tego pilota zebym ja przełączyła.

Jak siedzi bez butków, to czasem bierze bucika i przykłada sobie do nóżki, przewaznie odwrotnie ale wie do czego służy i że trzeba założyć :-D

Rozumie też proste polecenia typu "daj", "włóż", "nie", "idziemy do taty", "idziemy do babci", z dnia na dzień jest coraz mądrzejszy, taki malutki a tak wiele już rozumie :tak::-D:-) Jest moim najwiekszym szczęsciem :-):tak:

 
reklama
Do góry