reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie samoistne a starania

Dołączył(a)
4 Luty 2022
Postów
9
Drogie Kobietki,
Jestem 4 tygodnie po poronieniu samoistnym, moja Pani ginekolog dała zielone światło i zaleciła starania od razu. Czy ktoras z Was miała podobnie? Czy udało się zajść w ciąże po tak krótkim czasie od poronienia?
 
reklama
Jednej się uda, a druga będzie się starać rok, myślę że nie ma reguły, chociaz czasami jest łatwiej zajść w ciążę po poronieniu. Jezeli pani ginekolog dala zielone światło to nie ma co się zastanawiać czy komuś się udało tylko brać do roboty. Powodzenia
 
Ja poronilam 30 września 2019r. Samoistnie. Nie dostałam już kolejnej miesiączki bo od razu zaszlam w ciążę. Szczęśliwie urodziłam zdrowego synka. Trzymam kciuki i powodzenia!!!
 
Poroniłam samoistnie 13 września 2021 roku. Była to pierwsza ciąża. Po czterech miesiącach spróbowaliśmy z Mężem i jestem w 5 tygodniu i 2 dniu ciąży.
 
Poroniłam samoistnie 13 września 2021 roku. Była to pierwsza ciąża. Po czterech miesiącach spróbowaliśmy z Mężem i jestem w 5 tygodniu i 2 dniu ciąży.
Potrzebowałam trochę czasu żeby się z tym oswoić i uspokoić. Trzymam za Ciebie kciuki, spokojnie i będzie wszystko dobrze. Ściskam ❤️
 
reklama
Drogie Kobietki,
Jestem 4 tygodnie po poronieniu samoistnym, moja Pani ginekolog dała zielone światło i zaleciła starania od razu. Czy ktoras z Was miała podobnie? Czy udało się zajść w ciąże po tak krótkim czasie od poronienia?
No jest dużo przypadków co pyklo zaraz po poronieniu samoistnym a niektóre dłużej musiały się starać 🙂
 
Do góry