reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dodam, że mam też pcos I wysokie androgeny. Mam też mthfr I pai I. Zawsze od pozytywnego testu jestem na heparynie I na acardzie. Do tego luteina. Badalam ana, toczeń itp I wszystko ok...
 
reklama
Porzeczka
Dziękuję Ci za tą wiadomość ,trochę podniosła mnie na duchu.
Ja byłam wczoraj na wizycie u prof .

Mam dodatkowo accofil około 22dc całą ampułkę a od pozytywnego testu 1/3 codziennie i włączyć prograf 2x1 .
Prof powiedział że na początku myślał że u nas to będzie łatwa sprawa a wyszło co innego 🤷‍♀️.

Eh niestety na razie kazał się wstrzymać ze stataniami 2 -3 cykle😨 żeby endometrium się wzmocniło.

Do starań mam :
Acard 75
Glubulki z sildenafilu
Accofil jednorazowo w 22-23 dc
Ovarin

Od pozytywnego testu
Encortelon 10
Fraxiparine 0.4
Acard nadal 75
Accofil 1/3 ampułki
Prograf 2x1
Luteina

Chyba to wszystko
 
Porzeczka
Dziękuję Ci za tą wiadomość ,trochę podniosła mnie na duchu.
Ja byłam wczoraj na wizycie u prof .

Mam dodatkowo accofil około 22dc całą ampułkę a od pozytywnego testu 1/3 codziennie i włączyć prograf 2x1 .
Prof powiedział że na początku myślał że u nas to będzie łatwa sprawa a wyszło co innego 🤷‍♀️.

Eh niestety na razie kazał się wstrzymać ze stataniami 2 -3 cykle😨 żeby endometrium się wzmocniło.

Do starań mam :
Acard 75
Glubulki z sildenafilu
Accofil jednorazowo w 22-23 dc
Ovarin

Od pozytywnego testu
Encortelon 10
Fraxiparine 0.4
Acard nadal 75
Accofil 1/3 ampułki
Prograf 2x1
Luteina

Chyba to wszystko
Tez mam te globulki :) ja dostalam na cienkie endo i naprawde pomaga z 6 mm mialam 9 mm 😁 tylko sa drogie :(
 
Porzeczka
Dziękuję Ci za tą wiadomość ,trochę podniosła mnie na duchu.
Ja byłam wczoraj na wizycie u prof .

Mam dodatkowo accofil około 22dc całą ampułkę a od pozytywnego testu 1/3 codziennie i włączyć prograf 2x1 .
Prof powiedział że na początku myślał że u nas to będzie łatwa sprawa a wyszło co innego 🤷‍♀️.

Eh niestety na razie kazał się wstrzymać ze stataniami 2 -3 cykle😨 żeby endometrium się wzmocniło.

Do starań mam :
Acard 75
Glubulki z sildenafilu
Accofil jednorazowo w 22-23 dc
Ovarin

Od pozytywnego testu
Encortelon 10
Fraxiparine 0.4
Acard nadal 75
Accofil 1/3 ampułki
Prograf 2x1
Luteina

Chyba to wszystko
Ja wiem , że jest trudno ogólnie psychicznie wytrzymać po kolejnej stracie , że się uda . Ale robimy wszystko wszystko co można aby mieć ziemskie dzieci. Jest na prawdę niewielu lekarzy którzy są w stanie pomóc przy poronieniach nawykowych prof Malinowski to jeden z niewielu można mieć do niego dużo zastrzeżeń ale daje na prawdę ful leków. I musimy na nich próbować . Bo jeśli nie udaje nam się w sposób naturalny to coś musi być Z naszym organizmem nie tak .

Wierz mi wątpiłam w urodzenie żywego dziecka prof traktowałam jak ostatnią deskę ratunku nawet w szpitalu w Łodzi leżałam bo mała mi przestała rosnąć w 28 tygodniu ciąży ( strata w 26 tygodniu) 230 km od domu bez piżamy klapek i rodziny prof zajął się mną mimo że leżałam na inn oddziale niż on jest ordynatorem. Warto mu zaufać i wierzyć , że się uda . Nasze ciążę to duży stres bo i przed ciążą nie jest łatwo ale uwierz warto na końcu czeka nas piękna nagroda " nowe życie ". Ściskam mocno

Ps masz cała batalię leków musi być dobrze ❤️
 
Dziewczyny może tu ktoś pomoże w interpretacji wyników?
 

Załączniki

  • E1DF305C-82EB-4108-BE8F-C448EC67C8B9.jpeg
    E1DF305C-82EB-4108-BE8F-C448EC67C8B9.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 94
  • 548F1AFC-A27C-4957-BC15-D89BED52E45B.png
    548F1AFC-A27C-4957-BC15-D89BED52E45B.png
    100,2 KB · Wyświetleń: 115
Hej ;)
Dziewczyny mam dylemat. Byłam dziś na monitoringu. Mam dominujący pęcherzyk 14 mm. Ginekolog namawia na starania już teraz. Immuno dała mi Encorton i biorę od 1 dnia tego cyklu. Mam przed @ zbadać poziom komórek NK czy spada. Nie wiem czy już się starać czy dopiero w kolejnym cyklu. W zaleceniach mam wpisane jak w załączniku.
IMG_20210429_173337.jpeg
 
reklama
Hej ;)
Dziewczyny mam dylemat. Byłam dziś na monitoringu. Mam dominujący pęcherzyk 14 mm. Ginekolog namawia na starania już teraz. Immuno dała mi Encorton i biorę od 1 dnia tego cyklu. Mam przed @ zbadać poziom komórek NK czy spada. Nie wiem czy już się starać czy dopiero w kolejnym cyklu. W zaleceniach mam wpisane jak w załączniku.Zobacz załącznik 1265512
Dostałaś neoparin z refundacja?
 
Do góry