reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczymy, a proche patowa sytuacja bo mam tylko jedną bete jak na razie, nie mam drugiej do porównania. Zrobiłam ją w czwartek, kolejną powinno się robić po 48 h ale to wypadało w sobotę, a w weekend labolatorium nieczynne. Dopiero w poniedziałek o 8. Ale wyniki tzw. cito są u mnie najwczeniej na późne popołdunie, a wizyta u dr Banacha o 12.
Ja bym nie szła się kłuć przed wizytą u doktora, bo on może zlecić jeszcze jakieś badania np. progesteron, kw. foliowy. A jaka miałaś betę ostatnio? Już rzędu 1000?
 
reklama
Tak tylko tutaj chodzi nie o jakaś mm
Ale o tygodnie . U prof Malinowksiegi z jego obliczeń wczoraj powinien być 7t2dn . A wczorajsze usg pokazuje na 6t1dzien . Dodam tylko , że ja mam będzie nie regularne @ i ostatnia była 29 czerwca .
 
Licząc od ostatniej "miesiączki" to jestem 4/5 tygodniu ciąży. Na etapie 6/7 zawsze ciąże trace dlatego tak szybko chcialam trafic pod opiekę specjalisty, który wdroży leki, żeby dać szansę płodowi
 
Tak tylko tutaj chodzi nie o jakaś mm
Ale o tygodnie . U prof Malinowksiegi z jego obliczeń wczoraj powinien być 7t2dn . A wczorajsze usg pokazuje na 6t1dzien . Dodam tylko , że ja mam będzie nie regularne @ i ostatnia była 29 czerwca .
Kochana widzę , że tu na forum powiedziałaś... oficjalnie trzymam bardzo mocno kciuki ❤❤❤❤.

Z tymi rozbieżnościami to wydaje mi się , że jednak sprzęt i oko lekarza to na prawdę wszystko zmienia i na tak wczesnym etapie to milimetry. A lekarz nr 3 jak ocenia tydzień ciąży
 
Ostatnia edycja:
Nie, aż tak nie. Cykle mam w miare regularne co 28 dni, test 29dc (+) i beta 30 dc- 98,76
Jeżeli masz niską betę to nie zdziw się jeżeli dr nie zaproponuje Ci badania usg itd. Ja jak byłam z betą 400 to ustailiśmy, że nie będziemy robić usg, żeby nie przeszkadzać tam i nic nie popsuć... Dopiero na kolejnej wizycie zrobił usg. Leki od razu dostałam.
 
Jeżeli masz niską betę to nie zdziw się jeżeli dr nie zaproponuje Ci badania usg itd. Ja jak byłam z betą 400 to ustailiśmy, że nie będziemy robić usg, żeby nie przeszkadzać tam i nic nie popsuć... Dopiero na kolejnej wizycie zrobił usg. Leki od razu dostałam.
Jestem nawet za tym, aby tam nie szperal, tak jak napisałaś, jeszcze coś popsuje. Szczerze to na tych lekach najbardziej mi zależy bo nie mogę czekać z założonymi rękami, czuje że muszę coś zrobić. Ponoć wizyta ma trwac 20 min. Ciekawe jak on to ogarnie, przeciez jestem dla niego nowa, musi się zaponac z wynikami, zrobić wywiad itd. A powiedzcie jak sądzicie, kiedy umówi mnie na kolejną wizytę? Za 2 tyg?
 
Dziewczyny, a jak się prowadzi taką ciążę przy macicy dwurożnej? Czy postępuje się jakoś inaczej? Domyślam się, że zagrożenie dla płodu jest pewnie wyższe, ale czy coś jeszcze się zmienia w postępowaniu?
Pozdrawiam
 
Jestem nawet za tym, aby tam nie szperal, tak jak napisałaś, jeszcze coś popsuje. Szczerze to na tych lekach najbardziej mi zależy bo nie mogę czekać z założonymi rękami, czuje że muszę coś zrobić. Ponoć wizyta ma trwac 20 min. Ciekawe jak on to ogarnie, przeciez jestem dla niego nowa, musi się zaponac z wynikami, zrobić wywiad itd. A powiedzcie jak sądzicie, kiedy umówi mnie na kolejną wizytę? Za 2 tyg?
Wizyta będzie trwała tyle ile będzie musiała trwać, tym się nie martw ;) Ja po pierwszej wizycie z pozytywnym hcg miałam przyjść chyba po 14 dniach, potem po 10 dniach. Z powodu naszych wcześniejszych doświadczeń nasze wizyty są częściej niż standardowo. Teraz mam przyjśc po 2 tygodniach.
 
reklama
hejka, czy któraś z was jest w stanie pomóc mi zinterpretować wynik Ana2.
Jestem po jednym poronieniu i ciąży biochemicznej. czy to może być przyczyną?
IMG_20200919_200057.jpeg
 
Do góry