reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczus Jeśli o mnie chodzi, to spoko ;) Rzadko który lekarz jest taki jak Twój MM (którego ja akurat nie trawie). Mam nadzieję, że dr Banach przyjdzie @Nota83 z pomocą.
 
reklama
Dziewczyny, w poniedziałek jade na wizyte do dr Banacha. Udało sie skontaktowac. Bardzo, bardzo mi zależy na tym aby, udało mu się niemożliwe i abym mogła donosic tą ciąże. Ja chce tylko 2 dzieci, jedno mam, chce dla niej rodzeństwa, tylko tyle i aż tyle...ach...dobra zobaczymy.
Ps. Ja nie pisałam tu do tej pory, ale w 2009 roku leczyłam sie u dr Markuszewksiego, znam lekarza, leczył mnie 9 miesiecy i dzięki niemu na świecie jest moja, już 10-letnia córa. Szczerze, dr krytykuje osoby pulchne a ja niestety od ostatniej wizyty przytyłam znacznie i dlatego...rozumiecie. Chociaż domyslam się że od dr Banacha też usłysze co nieco, ale to nieważne, liczy się tylko abym mogła cieszyć się MALEŃKIM SZCZEŚCIEM.
 
Dziewczyny, w poniedziałek jade na wizyte do dr Banacha. Udało sie skontaktowac. Bardzo, bardzo mi zależy na tym aby, udało mu się niemożliwe i abym mogła donosic tą ciąże. Ja chce tylko 2 dzieci, jedno mam, chce dla niej rodzeństwa, tylko tyle i aż tyle...ach...dobra zobaczymy.
Ps. Ja nie pisałam tu do tej pory, ale w 2009 roku leczyłam sie u dr Markuszewksiego, znam lekarza, leczył mnie 9 miesiecy i dzięki niemu na świecie jest moja, już 10-letnia córa. Szczerze, dr krytykuje osoby pulchne a ja niestety od ostatniej wizyty przytyłam znacznie i dlatego...rozumiecie. Chociaż domyslam się że od dr Banacha też usłysze co nieco, ale to nieważne, liczy się tylko abym mogła cieszyć się MALEŃKIM SZCZEŚCIEM.
Dr Markuszewski też przyjmuje w DCG :), tak Banach też wali prosto z mostu, ale działa. Trzymam kciuki!
 
Własnie sie dowiedziałam ze w jednym towarzystwie sie będe obracac, zarozumiałych, krytykanckich, mądrkujących panów w podeszlym wieku...;) mówie to z uśmiechem.
Zawsze to lepiej usłyszeć,że ma się za dużo krągłości...i urodzić bejbi,aniżeli głaskanie po głowie...i nic z tego:) Zaciśnij zęby, nie stresuj,nie bierz do siebie komentarzy;) A jakby co, to mów...że już i tak schudłaś 15 kg :D
 
reklama
Do góry