reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Tylko to będą zastrzyki czyli zastrzyk też może zablokować?Dwa dni po wystarczy tak mniej więcej.?Dzięki za odp💜
Lepiej zastrzyki brać po owulacji :) z tego co wiem to po in vitro dziewczyny robią 2 dni po transferze pierwszy zastrzyk to myślę ze 3-4 dni po owulacji zastrzyk będzie ok :) ja accofil brałam od pozytywnego testu :)
Może @aniolkowamama3 by Ci napisała jak brała bo ona na tym samym zestawie accofil+intralipid :)
 
Hej dziewczyny:) takie pytanie mam kiedy robiłyście krzywa cukrową? Bo ja mam teraz zrobić a mam 19+6 i myślę czy mi nie za, wcześnie kazał tego zrobić bo mam teraz dopiero mieć polowkowe
 
reklama
Hej dziewczyny:) takie pytanie mam kiedy robiłyście krzywa cukrową? Bo ja mam teraz zrobić a mam 19+6 i myślę czy mi nie za, wcześnie kazał tego zrobić bo mam teraz dopiero mieć polowkowe
Ja też jakoś tak robiłam, bo moja gin kazała, chociaż na majowych mamach dziewczyny sie dziwily ze to wcześnie. Ale posluchalam lekarza i zrobilam wtedy ;)
 
Do góry