reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@monikao777 przykro mi:( musisz teraz znaleźć dobrego lekarza dużo dziewczyn poleca Malinowskiego sama miałam do niego iść ale zaszłam. Ja bardzo dużo lekarzy już przerobiłem z mojej jestem mega zadowolona ale wiadomo ona sama w ciąży i ma swoje sprawy. U mnie początek ciąży bardzo trudny żeby tylko przetrwać 1 trymestr.
Do maliny wlasniie nie mam tyle kasy narazie ruszyć.... Życzę Ci żeby było tylko dobrze :*
 
reklama
Nie wiem.dziewczyny co to będzie znowu dziś szpital z mocnym krawieniem:(na szczęście maluch jest i bije serduszko jest krwiak i to może przez niego ale bardzo mocno krwawie i lekarz że może się wszystko wydarzyc:( czy któraś z Was miało podobnie przez krwiaka? Biorę zwiększona dawkę acard 150 może to przez to też? Ryczeć mi się chce
 
Hej. Ja leczę się u docenta. Do tej pory 4x bardzo wczesne poronienia i 3x ivf bez pozytywnej bety. Problem z implantacją. Od tego roku wiem że ma kir AA mąż hla-c C1 C2. Niestety acoffil nie pomógł przy ostatnim ivf. Zarodek klasy A. Ręce mi opadają. Tyle strat naturalnych a ivf wogóle nie działa.. Miałam. Zlecony dodatkowo encorton 5 mg i clexane 0.4. Niestety nie pomogło. Docent stwierdził że szczepień nie potrzebuje bo mój IFN/IL10 był - 02ratio i ponoć mam parasol ochronny. Jednak teraz mam ten wynik na poziomie - 0.6 więc nie wiem jak będzie teraz. Napiszcie proszę czy Wy macie szczepienia i jakie u was były wyniki. Ja już tracę nadzieję. Być może wlew i zastrzyki zastosuje podczas starań naturalnych.
 
Nie wiem.dziewczyny co to będzie znowu dziś szpital z mocnym krawieniem:(na szczęście maluch jest i bije serduszko jest krwiak i to może przez niego ale bardzo mocno krwawie i lekarz że może się wszystko wydarzyc:( czy któraś z Was miało podobnie przez krwiaka? Biorę zwiększona dawkę acard 150 może to przez to też? Ryczeć mi się chce
Były tu przypadki że dziewczyny mocno krwawiły a skończyło się dobrze więc trzymam kciuki żeby taj było w twoim przypadku. Odstaw acard to wtedy może krwawienia się zmniejsza. Lez odpoczywaj i bądź dobrej myśli :-)
 
@roki_1991 dzieki za odpowiedź też tak myślę i lekarz każe odstawić lub zmniejszyć acard. Wykończona już jestem tym wszystkim :(
@Wikunia7 trzymam kciuki za Ciebie i przytulam mocno żeby wszystko było ok dużo dziewczyn tu pisało że po odstawieniu acardu było lepiej .....tyle już przeszłaś krwawień itd i cały czas maluch silny walczy jest mocny więc wszystko bedzie dobrze takie myślenie przyjmujemy 😚
 
@Wikunia7 3maj sie kochana dzielnie! Musi byc dobrze, maluch silny. Daj znać jal sytuacja :*
@tusia8011 ja u Paśnika stracilam ciąże. Mialam 3 poronienia, najdłuższa ciąża to 8tc serce przestalo bić. Teraz lecze sie u prof. Malinowskiego jestem po szczepieniach, mam kir AA, w ciazy 2 szczepienia, accofil, steryd, clexane itp.... dzisiaj 16tc.
 
reklama
Do góry