reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Burczuś sto lat ;*** spelnienia marzen.

@marzycielka81 hmm co do badan to ja mialam juz na wizycie gdzie przyszlam , ze jestem w ciazy a nic nie bylo widac. Dostalam wtedy na wszystko co dostaje sie w 1szym trymestrze , plus cytlogia i wymaz z szyjki. To byl 4t2d. Ale z tego co wiem lelarze czesto czekaja do 10, 11tc

DZIEWCZYNY ZE SLASKA - pamiętajcie, ze u nas sa dla wszystkich darmowe prenatalne :) jak nie na nfz to z projektu
 
reklama
Burczuś sto lat ;*** spelnienia marzen.

@marzycielka81 hmm co do badan to ja mialam juz na wizycie gdzie przyszlam , ze jestem w ciazy a nic nie bylo widac. Dostalam wtedy na wszystko co dostaje sie w 1szym trymestrze , plus cytlogia i wymaz z szyjki. To byl 4t2d. Ale z tego co wiem lelarze czesto czekaja do 10, 11tc

DZIEWCZYNY ZE SLASKA - pamiętajcie, ze u nas sa dla wszystkich darmowe prenatalne :) jak nie na nfz to z projektu
O tym projekcie czytałam w Rudzie na genetycznych. Więc i na Dolnym Śląsku znalazłam :)
 
@Baylee ja brałam 15 mg przy moich nk: 10 rano do śniadania (bez nabiału i grapefruitow), i 5 do obiadu koło 14:00. Pomimo ze tez nie mam skłonności do autoimmunizacji i nawrt żadnych p-ciał. Paśnik uważał, ze wystarczy 10. Wlewow z intra miakam łącznie 10 na te nk (ale przypominam, ze u mnie było ich ponad 27%).

Ale mnie nosi..... :baffled: nie jestem stworzona do leżenia :no: Wyprałam w międzyczasie kokon, teraz lecą w pralce pieluchy i ręczniki. Dopiero przed 12 a mnie już rozpiera. Leci jakieś mtv i nóżka chodzi. Ostatnio trochę poruszałam dupką sobie gotując, wieszając pranie, prasując itp. Teraz pozostaje ruszanie ramieniem :laugh2:
 
@marzycielka81 - rozumiem Twoje nerwy. Jaki masz w ogóle plan? Ten lekarz ma Cię prowadzić do końca? Może warto się przejść na konsultację do kogoś innego dla własnego spokoju. Kiedy bedziesz miec prenatalne? Jeśli chodzi o badania to mi np. Kubiaczyk kazała od razu robić mega długą liste badań - łącznie z toxo itd. Breborowicz daje nieco krotsza liste badan, ale daje do robienia juz od początku też.

@marshia - Ty nasz szatanie, nie jedna Ci tu pewnie zazdrości tej werwy i dobrego samopoczucia!!! :)
 
@Baylee ja brałam 15 mg przy moich nk: 10 rano do śniadania (bez nabiału i grapefruitow), i 5 do obiadu koło 14:00. Pomimo ze tez nie mam skłonności do autoimmunizacji i nawrt żadnych p-ciał. Paśnik uważał, ze wystarczy 10. Wlewow z intra miakam łącznie 10 na te nk (ale przypominam, ze u mnie było ich ponad 27%).

Ale mnie nosi..... :baffled: nie jestem stworzona do leżenia :no: Wyprałam w międzyczasie kokon, teraz lecą w pralce pieluchy i ręczniki. Dopiero przed 12 a mnie już rozpiera. Leci jakieś mtv i nóżka chodzi. Ostatnio trochę poruszałam dupką sobie gotując, wieszając pranie, prasując itp. Teraz pozostaje ruszanie ramieniem :laugh2:


ja tez mam nk wysokie dosyc bo 22% i i biore 10 mg, czy w takim razie powinnam zwiekszyc o 5 mg i moge to teraz po transferze zrobic? ktos tu pisal z Was ze ma AMH 0,02 i robi in vitro z kd, ja tak samo
 
@Baylee ja zwiększyłam sobie sama dawkę na podstawie tego, że tutaj dziewczyny brały 15. Zresztą są nawet takie które brały i 20 mg. Już później inny lekarz z Wrocławia potwierdził, że tą 15 spokojnie mogę brać, więc było mi lżej na duszy że mam błogosławieństwo. Ale ja jestem taka, że brałabym nawet bez niego. Ja zawsze każdej dziewczynie mówię, że musi być w zgodzie ze swoim sumieniem czy chce sobie sama zwiększyć jakieś leki, czy odstawić, czy w ogóle brać nawet podczas zakazu lekarza. To wszystko musi być naprawdę nasza wewnętrzna decyzja co do której musimy być przekonane, że jest dobra, bo jednak zawsze lek to lek. I nie można mieć potem do kogoś pretensji, tylko mieć wewnętrzne przekonanie, że zrobiłam to na własną odpowiedzialność
 
reklama
@Baylee jeśli chcesz grastofil to mam 1 ampułka termin i tak do lutego więc oddam za free
 

Załączniki

  • 15477257455938843029971079527354.jpg
    15477257455938843029971079527354.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 71
Do góry