reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
34,7 w klinice mowia ze niski jak na ta bete. Tak jutro wypadalby okres.
Prog w tych jednostkach to całkiem spoko. Dla lekarza pewnie niski bo bierzesz luteinę doustnie wiec i w badaniu mógłby być większy.
Rozumiem, że ten zastrzyk to będzie właśnie progesteron.... jeśli tak, to na pewno wynik powędruje w górę.
Mocne nieustająco [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
@marzycielka81 ja na poczatku non stop oscylowałam wokół 30: 33, potem 27, potem 28. I dziś 30+0. Oczywiście tc, bo nie wiem jak prog. Swoją drogą gin kazał zbadać teraz. Ale zakaz współżycia miałam od 2 ginow od razu przy becie +.
 
Nie chcę obrażać Twojej lekarki...ale jest chyba nieludzka. Poproś o skierowanie na zespół antyfosfolipidowy. Za część badań trzeba będzie zapłacić,a część zrobisz na NFZ. Musisz zrobić też TSH plus FT3 i FT4. Myślę,ze Łodź, czyli zapewne Malinowski wcale nie musi czekać na trzecie ewentualne poronienie, bo to też jest ginekolog i może Ci zlecić mnóstwo badań. Tylko, że zrobisz je wszystkie odpłatnie.
Dziękuję, chyba mam pecha jeśli chodzi o lekarzy... w pierwszej ciąży lekarz nie powiedział, że coś jest nie tak, dał Duphaston mimo, że plamiłam. Jak zadzwoniłam że zaczęłam krwawic (to była niedziela) powiedział, że jest na wyjeździe mam poczekać do soboty aż wróci... okazało się, puste jajo, łyżeczkowanie... Długa przerwa z powodu problemów neurologicznych, później problemy skórne dermatolog powiedziała, że nie mogę zajść w ciążę bo mogę znów poronić... 2 lata na lekach dermatologicznych maści antybiotyki. Odstawiłam wszystko przeczekałam prawie rok i spóźniający się @ 1 test negatywny po tygodniu 2 dwie kreski niespodzianka, radość, światełko i nutka obawy. Wizyta u innej lekarki niż za 1 razem usg i... "nie wygląda dobrze macica 6-7tyg ciąży pęcherzyk maleńki 7dni... spokojnie,czekamy tydzień i może na następnej wizycie okaże się że jest ok." nie było po 2 dniach zaczęłam krwawić, skurcze.. poronienie samoistne. Na kontroli zapytałam, czy nie musiałabym zrobić badań, bo zawsze chciałam być mamą mam 39 lat i boję się coraz bardziej że nie zdążę...
Proszę poradźcie. Czy któraś ma jakiegoś dobrego lekarza np. we Wrocławiu który zajmuje się naszym problemem, czy nie bawić się w testowanie lekarzy i uderzać do Malinowskiego?
 
Ostatnia edycja:
Po pierwszym poronieniu byłam we Wrocławiu u dr Żurawskiego chciałam znać przyczynę. Zbadał mnie nawet nie zrobił USG i powiedział że poronienia się zdarzają skoro raz zaszłam w ciążę to nie powinno być problemu...
 
@AniaK30 ja miałam 39 jak poszłam do Malinowskiego bo stwierdziłam że nie mam czasu na próby a moze się uda dziś mam 40 a Michałek miesiąc skończył właśnie.
Wcześniej 3 straty za małe zarodki do wieku ciąży itd
Czy udało by się inaczej nie wiem. Po 3 stratach nie chciałam próbować ot tak.
 
@AniaK30 u mnie 2 straty późne i mam Zosię teraz znów się szczepię jestem też pacjętką prof. Malinowskiego. Czy wiesz jak on leczy jakie są koszty ? Nikt decyzji nie podejmie za Ciebie musisz sama zdecydować czy masz siłę by próbować. Masz dzieci ?
 
reklama
@AniaK30 popieram dziewczyny. Nikt decyzji nie podejmie za Ciebie/Was. Masz kilka dziewczyn z Wrocławia, które mają swoich lekarzy tam- @marshia i @bertha ...nie pamiętam kto jeszcze.
Jedno jest pewno...weź Ty już nie idź do tej lekarki, która mówi Ci,że dopiero po trzecim poronieniu zacznie działać. @iveo i @Porzeczka1234 to pacjentki Malinowskiego(jego zaleta-immunolog+ginekolog). Mają dzieci. @marshia zaś z Wrocka i też jest już w 30tc(a ma 41 lat) z lekarzami lokalnymi.
Nie dziwne,że jesteś pogubiona, bo człowiek chce ufać lekarzowi...a jak widać często zostaje wyprowadzony na manowce...
 
Do góry