reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam ,
Nie wiem czy dobrze trafiłam... Ale problem dotyczy kiepskiego nasienia... zero poprawy po suplementacji , która zalecił androlog i urolog , trwa to już od kilku lat ... żylaków brak , obraz usg prawidłowy, była kuracja clo ... prolaktyna wysoka po odstawieniu bromergonu , testostwron niski ... dziś badanie nasienia -kicha . Polecicie kogoś od męskich spraw ? Może coś podpowiecie ? Może któraś z Was miała taka sytuację ? Zobacz załącznik 914745
A co zdaniem Twojego lekarza jest złe w tych wynikach bo nie bardzo rozumiem?
 
reklama
Znajdę u Was pomoc czy nie bardzo? Może pokierujecie mnie na inny wątek gdzie ktoś ma wiedzę na ten temat ?
@anula88 spokojnie pomoc pewnie znajdziesz, ale moze akurat te dziewczyny co ten temat ogarniaja nie czytaja w tej chwili forum. Ja sie nie znam na wynikach, ktore dalas wiec nie pomoge. Tu dziewczyny maja duza wiedzę, cierpliwości. :)
 
Witam ,
Nie wiem czy dobrze trafiłam... Ale problem dotyczy kiepskiego nasienia... zero poprawy po suplementacji , która zalecił androlog i urolog , trwa to już od kilku lat ... żylaków brak , obraz usg prawidłowy, była kuracja clo ... prolaktyna wysoka po odstawieniu bromergonu , testostwron niski ... dziś badanie nasienia -kicha . Polecicie kogoś od męskich spraw ? Może coś podpowiecie ? Może któraś z Was miała taka sytuację ? Zobacz załącznik 914745
Wiesz, az tak tragicznych wynikow nie ma. Mimo ze ruch postepowy to tylko 17% to ma duzo zolnierzykow, wiec cos tam sie powinno dziac. U nas suplementacja poprawila troche wyniki, ale my i tak robimy invitro. Nie wiem ile dokladnie lat się starasz i jakie masz podejscie do ivf, ale moze jesli od paru lat stoicie w miejscu to warto zajrzec do kliniki nieplodnosci? Bo jesli suplementacja zalecona przez androloga i urologa nie pomogla to coz, raczej nie da się duzo wiecej zrobic. Nie jestem jednak specjalista, zajrzyj na watek kto po in vitro, tam jest sporo dziewczyn, które robią ivf z przyczyn meskich, moze one cos doradza.
 
Witam ,
Nie wiem czy dobrze trafiłam... Ale problem dotyczy kiepskiego nasienia... zero poprawy po suplementacji , która zalecił androlog i urolog , trwa to już od kilku lat ... żylaków brak , obraz usg prawidłowy, była kuracja clo ... prolaktyna wysoka po odstawieniu bromergonu , testostwron niski ... dziś badanie nasienia -kicha . Polecicie kogoś od męskich spraw ? Może coś podpowiecie ? Może któraś z Was miała taka sytuację ? Zobacz załącznik 914745
Nie bardzo rozumiem ... te wyniki nie są złe. Rozumiem, że poszliście do androloga ze względu na brak ciąży.....
A co było sprawdzane po twojej stronie? Wrogość śluzu?
Czy twój m robił test MAR?

@Porzeczka1234 dzięki kochana za wyniki. Będę to rozgryzać ;)

Gratuluje nowych ciąż
Witam nowe maluchy
Za wszystkie staraczki mocne kciuki
[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
Nie bardzo rozumiem ... te wyniki nie są złe. Rozumiem, że poszliście do androloga ze względu na brak ciąży.....
A co było sprawdzane po twojej stronie? Wrogość śluzu?
Czy twój m robił test MAR?

@Porzeczka1234 dzięki kochana za wyniki. Będę to rozgryzać ;)

Gratuluje nowych ciąż
Witam nowe maluchy
Za wszystkie staraczki mocne kciuki
[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Leczymy się od lat , staramy od 6 , lekarze ciągle mówią o" Cierpliwości " .. z mojej strony jest wszystko w porządku -problem leży po stronie m. Poza tym ma podwyższoną 2 razy ponad normę prplaktyne i niski testosteron. Wizyta u urologa prowadzącego w przyszłym tygodniu ,ale wiadomo człowiek w gorącej wodzie .... [emoji58]

Kurczę skok tu jest tyle wadą główki to nie chce myśleć jakie wynik są zle skoro te mówisz że są dobre [emoji848]
 
Morfologia i duża ilość z wadą główki.
Ruchliwość też się nie poprawia. [emoji26]
Tak ale to kochana nie są wyniki które Ci nieumożliwią zajscie w ciąże ruchliwość a +B to 30 według WHO winno być 40 a morfologia 3 jest bardzo przyzwoita! Ile lat sie staracie ? Mąż/partner badał przeciwciała przeciw plemnikowe w spermie we krwi? one mi uniemożliwiły zejście w ciąże naturalną parę lat!Gdzie się leczycie warto by zrobić jeszcze raz nasienie w klinice? Jakie suplementy bierze? Rusza się troszkę sport? Jaka praca?
 
Tak ale to kochana nie są wyniki które Ci nieumożliwią zajscie w ciąże ruchliwość a +B to 30 według WHO winno być 40 a morfologia 3 jest bardzo przyzwoita! Ile lat sie staracie ? Mąż/partner badał przeciwciała przeciw plemnikowe w spermie we krwi? one mi uniemożliwiły zejście w ciąże naturalną parę lat!Gdzie się leczycie warto by zrobić jeszcze raz nasienie w klinice? Jakie suplementy bierze? Rusza się troszkę sport? Jaka praca?
Dodajesz mi skrzydeł [emoji6]!
Badanie to jest z dzisiaj z kliniki niepłodności Vitrolive w Szczecinie.
Staramy się z 6 lat . Nie miał robionych tych przeciwciał [emoji848] ... sport hmm np raczej rusza się sporadycznie ,praca biurowo-fizyczna ... A może kurczę pod względem genetycznym by coś gdzieś szukać? Bo no ni cholery nic się nie poprawia chociaż żeby nie wiem co [emoji848]
 
reklama
Dodajesz mi skrzydeł [emoji6]!
Badanie to jest z dzisiaj z kliniki niepłodności Vitrolive w Szczecinie.
Staramy się z 6 lat . Nie miał robionych tych przeciwciał [emoji848] ... sport hmm np raczej rusza się sporadycznie ,praca biurowo-fizyczna ... A może kurczę pod względem genetycznym by coś gdzieś szukać? Bo no ni cholery nic się nie poprawia chociaż żeby nie wiem co [emoji848]
Zrobicie pprzeciwciała koniecznie u nas byl stan zapalny i te przeciwciała mąż dostal steryd w czasie mojego owu i mamy córkę z pierwszego cyklu także wiesz warto.. Jeśli nawet lekarz nie będzie chciał bo powie że nie warto to powiedz że Ty wy jednak byście chcieli my po 4 latach dopiero się dowiedzieliśmy że coś takiego istnieje. Pisze to dlatego ze często lekarze sa nastawieni na in vitro ( chce zaznaczyc że jestem zwolenikiem jeśli natura coś blokuje) Moze inseminacja oczyszcza się sperme myślałaś o tym?

Jeśli mąż się nie rusza dobrze by było 30-45 min spaceru dziennie jak facet się rusza wydziela się testosteron. Niech nie kapie się w gorącej wodzie nie chodzi na sałne. Kup orzechy brazylijskie niech podjada 3 dziennie. I piwko codziennie odpada :)

Laparoskopie robiłaś hajowody drożne? histeroskopie ?

@dżoasia wychodź mi z krzaków i pisz co u Was?
 
Ostatnia edycja:
Do góry