reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Pani100krotka jestes w ciazy, nie wiem na jakim etapie, ale majac pai i mhtfr c poszukalabym lekarza, ktory da heparyne chocby 0,4. Nie chce cie straszyc, ale od tego moze zalezec zycie twojego maluszla. Skad jestes?

@Konwalijka89 witaj. Mozliwe, ze na oczyszczanie trzeba bedzie z tydzien zaczekac. Ale zacznie sie. Oby obylo sie bez zabiegu. A patrzylas na ciaze zakonczone sukcesem? Tam jest pelna lista badan i historie mam, ktorym sie udalo. Jaki lekarz, diagnoza, leki.
 
reklama
@marshia nie wiem dobrze zapamiętałam ale jest tak teraz mam dawkę 20 mg ,w 14 tc mam zmniejszyć na 10 mg i potem nie pamiętam w którym tyg będziemy zmniejszać na 5 i następnie całkowicie odłożyć... pani doktor ma informować na bieżąco ... Więc na następnej wizycie będzie już wszystko wiadomo .... Dam znać skarbie dokładnie wtedy.....

Dziewczynki pobolewa mnie podbrzusze, nie jest to jakiś nie wiem bol nie do wytrzymania bardziej mnie cmi, ciągnie kluje czy rwie... powiedzcie że to normalne

Hej, z tego co zauważyłam to jesteśmy aktualnie na podobnym etapie. Co prawda ja bez leków, ale co do "ćmienia" czy kłucia brzucha to też mi się to zdarza. Dzisiaj nawet miałam skurcze mięśni przy pępku, tak chwilkę skakało... Ale to kłucie ustępuje np. po odpoczynku. To jedyne co mogę dodać na pocieszenie. Powodzenia!
 
Hej, z tego co zauważyłam to jesteśmy aktualnie na podobnym etapie. Co prawda ja bez leków, ale co do "ćmienia" czy kłucia brzucha to też mi się to zdarza. Dzisiaj nawet miałam skurcze mięśni przy pępku, tak chwilkę skakało... Ale to kłucie ustępuje np. po odpoczynku. To jedyne co mogę dodać na pocieszenie. Powodzenia!
@Pani100krotka dziękuję za odpowiedź....martwi mnie ten brzuch ... no czuje że mam narządy w środku może to powiększająca się macica o sobie przypomina.... Mam nadzieję że to nic poważnego
 
Destino juz tyle wątków czytałam, duzo też przed tą drugą ciążą, na pocieszenie że będzie ok.... A tutaj już od 5 tygodnia ta beta mówiła że nie będzie miło. Dlatego chyba troszke łatwiej mi teraz... Aczkolwiek nie wiem jak będzie przy poronieniu. tak jak piszesz mam nadzieję na samoistne w domku. Wydaje mi się, że te badanka spisałam z tej strony o której mówisz, aczkolwiek nie wiem czy uważacie by było jeszcze coś ważnego i czy te populacje limfocytów i nk od razu tez pobierac? Nie wiem czy u mnie w lab bedą możliwe takie specjalistczne badania.
 
@Pani100krotka jestes w ciazy, nie wiem na jakim etapie, ale majac pai i mhtfr c poszukalabym lekarza, ktory da heparyne chocby 0,4. Nie chce cie straszyc, ale od tego moze zalezec zycie twojego maluszla. Skad jestes?

@Konwalijka89 witaj. Mozliwe, ze na oczyszczanie trzeba bedzie z tydzien zaczekac. Ale zacznie sie. Oby obylo sie bez zabiegu. A patrzylas na ciaze zakonczone sukcesem? Tam jest pelna lista badan i historie mam, ktorym sie udalo. Jaki lekarz, diagnoza, leki.

Prawie skończony 11 tydzień. Jestem z Krk i nie chodziłam do żadnego z "topowych" ginekologów polecanych tutaj przez dziewczyny. To w takim razie wypadałoby mi rozglądnąć się w miarę szybko za kimś do konsultacji i ew. do tej heparyny. To taki delikatny stan, a tu tyle stresów, człowiek tylko myśli żeby wszystko było dobrze.

@smerfik88 mówią, że to macica, że się powiększa itd. I właśnie kiedy pytałam lekarza o te różne kłucia to miałam zwrócić uwagę na to czy ustępują po odpoczynku. Dlatego o tym pisałam w poprzedniej wiadomości. Jeśli ból się nasila albo występuje regularnie kłucie to ja bym chyba wolała to skonsultować.
 
@Pani100krotka rano jest super nic nie czuje...dzisiaj trochę pochodziłam zaczęłam czuć ten brzuch i klucie... Teraz dwie godz polezalam i już nie kluje... Ale mam znowu straszne wzdęcia więc czuje jelita i to też obciąża mój brzuszek .... A wzdęcia ci towarzyszą? Czy masz z tym spokój?
 
@smerfik88 od 9tc zaczyna sie pobolewanie podbrzusza i jesli nie jest tak intensywne jak w @ i bez plamien, to nie ma sie czym martwic. Tak jak juz pisalam powoli podnosi sie macica i powieksza, wiec rozciagaja sie wiezadla. Mnie tez pobolewa i choc troche syraszy, to wiem, ze to normalne. Jak jest intensywne, to usiadz na chwile lub polez, powinno przejsc.

@Pani100krotka witaj sasiadeczko. Tez jestem z Krakowa. Moze ekstra wizyta u Sydora. Moze on da ci heparyne. Mi dal.

@Konwalijka89 tych ostatnich badan moze niekoniecznie, ale mutacje owszem i mlr
 
@smerfik88 dzis mam wiecej stresow bo w nocy znowu skurcze a w dzien krew. Jednak nic wiecej oprocz oszczedzania nie moge zrobic. Tez wystraszylam sie bolu brzucha, ale poczytalam rozwoj maluszka w 9tc i tam pisza, ze brzuch zaczyna bolec i sie uspokoilam. Z autopsji tez wiem, ze strach nasila dolegliwosci. Czekam i mam nadzieje, ze maluszek jest zdrowy. Teraz moge tylko czekac
 
reklama
Do góry