reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki moje Kochane mam do Was pytanie, które strasznie mnie nurtuje. Jesteście już ekspertki to może coś doradzicie. Otóż obserwuje kiedy będzie owulacja i.. No pojawił się śluz plodny. Taki przejrzysty, ciągnący jak białko jaja kurzego. Ból podbrzusza też i to dosyć mocny ... Do tego wczoraj jednorazowo pojawił się brązowy śluz z niteczkami krwi. . Sytuacja się już nie powtórzyła jednak brzuch pobolewa dalej. Gdzieś czytałam że to może być krwawienie okoloowulacyjne jednak.. Paski owu wychodzą białe ... Nic już nie rozumiem.. To jest ta owu czy to cykl bezowulacyjny ?
Wiesz ja zawsze polegałam na wykresie bo z tymi paskami tez sobie nie radziłam ;) wykres ci nie wystarczy?

Dziewczyny, mam zamiar kupic metylowane witaminy. Solgar folian 800 wydaje mi się rozsadny, a jakie polecacie metylowane b6 i b12? W tej chwili biore prenatal classic, ze wzgledu na zawartosc zelaza muszę z niego zrezygnować. I tak porownuje sklad b6 i 12 do zawartosci w prenatalu i wszystkie maja bardzo duże dawki... Albo tak mi się tylko wydaje? Suplementujecie cos jeszcze oprocz tego i wit d?
kwas 800 jest jak najbardziej ok? Do tego tak jak piszesz b6 b12 i D i jeszcze colostrum brałam :)
 
reklama
@nafoczka dzięki piękne[emoji8], a bralas metylowane wit b? W jakich dawkach w ogole bierzesz? Usiluje obnizyc sobie troche homocysteine. Za jakis czas chcialabym ja zbadac i zobaczyc czy spadla. Colostrum to ciekawa rzecz, teraz sobie poczytalam [emoji2]

Kiedys ktoras z dziewczyn pytala o immunosupresje i wit D, zapytalam docenta i powiedzial, ze jak najbardziej mozna brac, jedno drugiemu nie przeszkadza.
 
Dziewczynki moje Kochane mam do Was pytanie, które strasznie mnie nurtuje. Jesteście już ekspertki to może coś doradzicie. Otóż obserwuje kiedy będzie owulacja i.. No pojawił się śluz plodny. Taki przejrzysty, ciągnący jak białko jaja kurzego. Ból podbrzusza też i to dosyć mocny ... Do tego wczoraj jednorazowo pojawił się brązowy śluz z niteczkami krwi. . Sytuacja się już nie powtórzyła jednak brzuch pobolewa dalej. Gdzieś czytałam że to może być krwawienie okoloowulacyjne jednak.. Paski owu wychodzą białe ... Nic już nie rozumiem.. To jest ta owu czy to cykl bezowulacyjny ?

Mierzysz temperaturę? Ja bym oceniła ze owu była. Podziałane? To teraz czekamy na rezultaty :)
U mnie niestety nie podziałane.. tzn 3 dni przed owu jedynie, bo gin mnie zmylił ze już jest ciałko krwotoczne (czyli ze po owu choć nie wiadomo czy jajo wypuszczone bo ciałko krwotoczne), a wg mnie wcale nie było wtedy owu tylko właśnie 3 dni później :( jednak nawet monitoringowi nie ma co ufać, tyko swojemu organizmowi tylko i wyłącznie.
IMG_3422.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3422.JPG
    IMG_3422.JPG
    78,1 KB · Wyświetleń: 337
Mierzysz temperaturę? Ja bym oceniła ze owu była. Podziałane? To teraz czekamy na rezultaty :)
U mnie niestety nie podziałane.. tzn 3 dni przed owu jedynie, bo gin mnie zmylił ze już jest ciałko krwotoczne (czyli ze po owu choć nie wiadomo czy jajo wypuszczone bo ciałko krwotoczne), a wg mnie wcale nie było wtedy owu tylko właśnie 3 dni później :( jednak nawet monitoringowi nie ma co ufać, tyko swojemu organizmowi tylko i wyłącznie.
Zobacz załącznik 875037
To jakiś program ??
 
Dziewczyny mam do sprzedania trochę tabsow .

Miovarian - 36 saszetek
Clo - 15 tabl
B6- nowe nie otwierane
Folian - nowy zjadłam może z 3 tabl
B12 - nowy też chyba 2 tabl zjedzone
Mam też testy czule ciazowe 10tki
20180708_115819.jpg
 

Załączniki

  • 20180708_115819.jpg
    20180708_115819.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 311
Dziewczyny @nafoczka @iveo @porzeczka i inne powiedzcie czy stosowalyscie tez diete typu zero glutenu zero cukru i mleka
Basia dieta na której większość nas była jest na watku o leczeniu jako zalacznik

@nafoczka dzięki piękne[emoji8], a bralas metylowane wit b? W jakich dawkach w ogole bierzesz? Usiluje obnizyc sobie troche homocysteine. Za jakis czas chcialabym ja zbadac i zobaczyc czy spadla. Colostrum to ciekawa rzecz, teraz sobie poczytalam [emoji2]

Kiedys ktoras z dziewczyn pytala o immunosupresje i wit D, zapytalam docenta i powiedzial, ze jak najbardziej mozna brac, jedno drugiemu nie przeszkadza.
Wiesz co ja juz dawek za bardzo nie pamiętam. Może na tym wątku o leczeniu są ale b12 było metylowane, zaś colostrum lekarze traktują jako "wodę swiecona", nie lek a może ppomóc :)
 
reklama
Do góry