reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nevergiveup - jak najbardziej brac antybiotyk. Ja trafilam do szpitala przed 20tc z podejrzeniem zapalenia wyrostka. Nie bede pisac co przeszlam i jak mnie nastraszyl gin na ip. Okazalo sie ze mam ZUM i dostalam duomox. Bralam tydzien. Szybko przeszlo i do konca ciazy mialam spokoj. Moich dwoch ginow pochwalilo ten wybor bo przypisal mi to chirurg na ip. Twierdzili ze infekcja o wiele grozniejsza dla dzidzi a duomox mozna brac w ciazy. Takze ja bym nie czekala tylko brala

@marzycielka81 , @Kitki dzięki dziewczyny za radę :) tak zrobie w takim razie :)
 
reklama
@kas90 @Funia90 ja też bym się bała z reszta ja mam już zapowiedziane do przodu ,że zero sexów ... to Wam nie ucieknie , a te kilka miesięcy dacie radę :) później będziecie nadrabiać ...wiem ,że nie raz chcica dopada jeszcze przy takich snach i hormonach hehe ale silna wola ćwiczona za to :D

Niestety ja również mam zakaz przez nisko umiejscowiony trofoblast, więc łączę się z Wami w bólu :p ale w sumie jestem też przez to spokojniejsza
 
@bertha Ja w tym cyklu odpuszczam .Biorę 10 mg między 8-12 dc.
Jak czytam wasze posty to zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno wszystko mam zbadane.
Martwią mnie moje krótkie miesiączki .
Aha, ja sobie zaczęłam wczoraj 11dc brać, może za późno. Owu powinna być jutro 13dc. U mnie problem żeby w ogóle potencjalne zarodki przetrwały do momentu implantacji wiec tak sobie wydedukowałam ze może steryd pomoże im przetrwać.

Ja brałam steryd od 12 dc, tuż przed owu, ze względu na to, że u mnie rozwój zarodków zatrzymywał się na bardzo wczesnym etapie, wiec np od testu u mnie mogłoby być za późno.
.

Nie przerywałas sterydu aż do testowania?
Ja chyba przerwę jednak po tygodniu żeby nie zaśmiecać organizmu bo u mnie szanse na ciąże zbyt niskie.
 
Aha, ja sobie zaczęłam wczoraj 11dc brać, może za późno. Owu powinna być jutro 13dc. U mnie problem żeby w ogóle potencjalne zarodki przetrwały do momentu implantacji wiec tak sobie wydedukowałam ze może steryd pomoże im przetrwać.



Nie przerywałas sterydu aż do testowania?
Ja chyba przerwę jednak po tygodniu żeby nie zaśmiecać organizmu bo u mnie szanse na ciąże zbyt niskie.

Nie, brałam od 12dc do @, jeśli test pozytywny, to dalej.
 
dziewczyny a w ktorym dniu cyklu najlepiej badac progesteron? Bo ja mam jakies dziwne plamienia brazowe trzy dni po miesiączce
 
reklama
dziewczyny a w ktorym dniu cyklu najlepiej badac progesteron? Bo ja mam jakies dziwne plamienia brazowe trzy dni po miesiączce
Wg moich notatek ;)
49435e37a86a7f6f5fea120952c6cc7e.jpg


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry