reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny !!!!!!!!!!


Biel wizjera !!!! Ha ha


Dziękuje za kciuki będą potrzebne innym razem [emoji1360][emoji1360][emoji1360][emoji1360]

Najgorsze jest to ze nie wiem kiedy zacznę następny cykl [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]
To mnie wkurza najbardziej [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]

Bo ze test wyjdzie negatywny to wiedziałam !
Tylko te moje cykle popieprzone są !!! Ohhhh


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@anetkruczek bardzo współczuję Ci straty. Nawet nie wiem co napisać. Sama nigdy nie byłam w ciazy więc nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak potwornie musi Cie to boleć. Ale ba tym forum są tak silne kobiet jak Ty i na pewno doczekssz się tej ślicznej małej Kruszynki :-)
@bentula ciężko cokolwiek napisać po Twoich postach, tak wiele wnich negatywnych emocji. Ja nie udzielam się bardzo na forum, jakos mam wrażenie że nie potrafię podtrzymać na duchu czy poradzić ale wiele dziewczyn nakierowalo mnie na pewne rozwiązania i bardzo to doceniam. Pomimo tego że najczęściej pisze gdy mam jakąś wątpliwość to nie czuje się negatywnie odbierana... To forum daje siłę....
@Destino przykro mi z powodu choroby męża ale może po wizycie u lekarza pojawi się światełko w tunelu.. bardzo trzymam za Was kciuki :-)
@marshia jesteś tak pozytywną osoba... Zarazaj nas tym ciągle. Pomimo tylu problemów potrafisz wyciągnąć pozytywną stronę sytuacji... Szacun :-)

A ja powtórzyła mlr w Prokocimiu... Za dwa tygodnie wynik akurat w moje urodziny więc musi być dobrze!!
Poza tym byłam u Sachy. Accofil mam brać co drugi cykl żeby organizm trochę odpocząć... Ale trochę mnie wkurzyl bo bardzo skrytykował metylowany witaminy które i tak zamowilam i bede brać, wlasnie dziś przyszły... Do tego stwierdził że homocysteina na poziomie 9 jest ok.... Szczerze spodziewalam się czegoś innego.... Di tego na dokladke stwierdził że heparyne powinnam brać na PAI 1 ale dopiero po pozytywnym teście, teraz nie... Tylko u mnie nigdy nie było pozytywnego testu.. Jednym słowem masakra..
Zlecił mi jeszcze badania w kierunku chlamydi, ureaplasmy i mycopladmy bo nie miałam.... Wiec zobaczymy.
Mój M już powoli chce kończyć starania, bo nie może patrzeć na ilość leków które od tyłu lat biorę....
A sie wyzalilam, ale mi się lepiej zrobiło.....
 
@bertha czy ty się szczepiłaś bo ja po szczepieniach dopiero zaszłam naturalnie w ciążę i to w pierwszym cyklu wcześniej parę lat i nic.

@bea25ta ja nie mam ale mogę zapytać lekarki czy by mi nie przepisała ale to dopiero 5 września. Wiesz jak my wyglądamy u maliny ja gadam on odpowiada mąż niby się usmiecha po 5 minutach moje kostki obite ja dalej gadam a malina odpowiada zdenerwowany a mąż już czerwony mój mąż taki nieśmiały skromny a ja taka wariatka zwariowana ale kocham go dopasowaliśmy się uzupełniamy się jak trzeba coś załatwić z budowlańcami to ja do urzędu on.

@magda1208 szkoda właśnie wiem, że się miniemy.

@Marthi tak kochana to są przeciwciał przeciwko antygenom łożyska to jest moim zdaniem dość ważne badanie jeśli chodzi o dzień cyklu to nie jest ważny kiedy się zrobi ja robiłam coś w połowie cyklu koszt to 40-60 zł

@ovli22 buuu szkoda życzę aby szybko się tam pojawiły II kreseczki

@bentula przemyślałam sobie pewne rzeczy być może czułaś się tu bez wsparcia może trudno było Ci się przebić. Nie oceniam każdy ma prawo czuć się i pisać jak czuje bo niby dlaczego nie ma tego robić, każda z nas jest inna. Myślę że słowa " przyjaciółki" za dużo powiedziane ale wspierające się wiedzą i mające wspólne problemy to jak najbardziej. Ja myślę sobie że mamy tu wspólny cel " żywe dziecko" i o to walczę Ty masz szczęście juz koło siebie zdaję sobie z tego sprawę że macierzyństwo nie jest usłane różami i czesto człowiek czuje się bezsilny. Ddobrze , że masz wsparcie jeśli chodzi o męża. Życzę wam wszystkiego dobrego

@Ag86 mhh właśnie słyszałam , że Sacha się tak zachowuje i dlatego jak wybierałam lekarza to bałam się do niego pójść a miałam wykryty tylko mthfr na tamtą chwilę.. a mam do niego 90 km a nie 200 jak do Maliny......a badaliście wrogość śluzu po stosunku? Nie myślałaś o inseminacji bądź anevivo????

@dżoł kiedy laparoskopia ??? Jak się czujesz odezwij się

@Kwiatuszekk23 jak u Ciebie???
 
@ovli22 :*

@Ag86 nie spotkalam jeszcze idealnego lekarza, ale od kazdego cos wynioslam. Sacha moze sie z niektorymi rzeczami nie zgadzac, jednak ty rob swoje. Im czasem wydaje sie ze wiedza lepiej i ograniczaja sie swoja wiedza zapominajac, ze natury nie da sie okielznac. Ona zawsze szuka nowych rozwiazan. Jak zaszlam w ciaze i pojechalam do mamy to ona sie wystraszyla jak wyciagnelam pudelko lekow. Czasem tak trzeba. M tez robil wielkie oczy. A dzieki temu wszystkiemu zobaczylismy serduszko i raczki i nozki i kregoslup, calego malego ludzika. I tego Ci zycze

@nafoczka buziolki[emoji8] dziekuje ze jestes nawet jak masz wolne

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 ja do Sachy mam 300 km. Ale wysłał mnie do niego mój lekarz. Jestem z Lublina więc do Maliny też daleko. Swego czasu myslalam zeby do niego jechać ale nie wiem czy jest sens, czy wniesie coś nowego oprócz dodatkowych kosztow. Mam mieszane uczucia. In vitro nie chce, miałam już 2 inseminacje ale dla mnie jest to tak wyczerpujące psychicznie że nie dam rady....
Moze po wynikach mlr jak będzie ok to pomyślę o wizycie u Maliny....
@Destino dziękuję Ci za wsparcie... Ostatnio uczę się pozytywnie myśleć.. Musi pomoc...
 
@kas90 fajnie tak ,ze masz tyle ubranek,sporo zaoszczedzisz[emoji4]
Ja takie domowki kupie w lumpku a kilka wyjsciowek nowych[emoji4]

@nafoczka prosze mi tam odpoczywac a nie....[emoji4]

@Marthi no jasne ,kazda z nas robi jak uwaza[emoji5]
Ja tak robilam w drugiej ciazy i to nie pomoglo a w fazie po owu bylam nietykalna dla M ,nie pilam ,nie cwiczylam i nie dzwogalam .
A teraz zylam normlanie zeby nie zwariowac[emoji4]

@ovli22 przykro mi[emoji17]

@Porzeczka1234 ja tez lekarza ciagne za jezyk ale o sexy sie wstydzilam zapytac[emoji23]hahah udaje cnotke[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Ag86 mialas inseminacje wiec rozumiem ze droznosc tez. Czy lekarz wykluczyl pcos i endometrioze? I co najwazniejsze a najprostsze, podwyzszona prolaktyne, bo ona zaburza jakeczkowanie. Nam mieli jeszcze robic badanie chyba to co porzeczka wspomniala ze przuchodzisz po stosunku z m a oni sprawdzaja czy nie zabijasz plemnikow, ale nie wiem jak to sie nazywa. Wiem jedno potzebny dobry lekarz/e

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 ja juz od ciąży 3 razy :D i szyjka spoko. Nie bądź nieśmiała zapytaj haha

@Ag86 ja nie piszę o invitro tylko o anevivo to taka nowa metoda dla " wierzących" ze tak napiszę. A czekanie i starania Cię nie wykańcza. Jest mi bardzo przykro jak słyszę że ktoś tyle lat się stara człowiek ma dość wszystkiego ja tak 2,5 roku ciagłam i uważa że zmarnowałam ten czas. Mam nadzieję że się na mnie nie gniewasz że tak napisałam chciałam albo chcę jakoś pomóc. Kochana a badałaś tą wrogość śluzu? Jeśli twój śluz zabija plemniki to nigdy nie zajdziesz chyba że coś by się zmieniło w organiźmie a mój lekarz mówił że miałabym 1% szans

Popieram @Destino
 
Do góry