reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@fondie super że już w pon. masz cc!! Mój gin trzyms się tego co powie malina, chwilami to aż za bardzo!!!
Dziewczynki tak jak @bea25ta pisze na drugim wątku jest filmik z robieniem zastrzyków w udo!
Ja też gdzieś od 24 tyg. robię w udo bo jakoś pewniej się czuje nawet jak trochę szczypie i leci krew!!
A ja się dziś w nocy naczytałam o cholestazie ciążowej bo przecież żygaczke ma prawie codziennie. Ani dłonie ani stopy mnie na szczęście nie swędzą ale sprawdze to i próby wątrobowe przy najbliższym badaniu krwi zrobię!!
Buziaczki dla wszystkich!!!
 
reklama
Dzieki dziewczyny :-*.a yen drugi wątek to który?bo nie wiem,czy to ten co sa opisy badan,i ciaz,i filmik @kas!ja osobiście tobie @kas90 moge doradzic magnez,i to duże dawki,mysle ze pomoże,ciesze sie ze nie jestem sama w tych moich panikach ;-)
 
To znowu ja,czytam plotkarska prasę,i pisza o Monice Kuszynskiej,wspomina o gin doktor Marlenie Berner Trabskiej,nazywana jest przez wszystkich dobrym aniolem,a u Moniki dokonala cudu,moze warto poczytac o niej :-)
 
Sorki!ale cos telefon mi szwankuje,pisze do Was,bo mam ogromna prośbę,czy któraś z Was mogłaby nagrac taki filmik jak @kas90 szacun dla Ciebie :-) tylko zastrzyk robienia w udo,bo chcialabym robic,bo troche sie boje juz po tych boczkach,strach jest wynikiem mojej paniki bardziej,ale jesli ktoras by mogla to byłabym wdzięczna :-*,oczywiscie dla wszystkich GORACE POZDROWIENIA :-*
CZeść dziewczyny! Również przychylam się do prośby @bentula, bo od 20 tc. będę dawać w udo. Tylko nie wiem czy któras z was daje w udo.

Trochę się martwię, pocieszcie mnie, proszę. W nocy zdrętwiała mi cała lewa noga od pachwiny (chyba musialam cos uciskac, bo tylko zmienilam pozycję snu i czucie szybko wrocilo) i mam schizę czy krew dochodziła do maleństwa. Nie wiem czy jakos inaczej teraz spię, bo juz ktorys raz mam takie drętwienie czasem w nodze czasem w ręce na boku na którym spie.
Tak tak dziewczyny dobrze pisza tam na watku są dwa filmiki jak dawać w udo :) jeden filmik pod drugim za @kas90

@Porzeczka1234 godz 22 to z kurami? Ja od 20tej chodzę w pizamie i marze o śnie :p

@fondie tak ja nie bralam wcale po porodzie. Trzymam kciuki :*

@Marthi będzie dobrze kochana :*

@burczuś mega kciukasy, @bea25ta za ciebie tez (choć ponoć odpuścilas starania ale bzykania nie ;) )

@dżoł oby się udało wszystko zrobić :)

@marzycielka a jak ty?
 
Nafoczka dziekuje. Jestem zmeczona staraniami, szczypiacym pecherzem, wszystko mnie za bardzo stresuje. Przez to, ze wszystko sie przesunelo nie umiem stwierdzic kiedy mam lub mialam owulacje. Chyba stres mi sie na glowe rzucil. U nas 20 dc i staramy sie dalej. Zaufam ginekolog, ze owulacja dzis. Wczesniej udawalo sie za pierwszym razem a teraz nie. Probuje zajac glowe czyms innym. Robie jajka wielkanocne, bawie sie z synkiem itd. To moj maly babel
1490356811-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry