reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Agathus, my chcielismy adoptowac Hubcia. Ale nie moglismy bo mamy za krotki staz malzenski. Potem staralismy sie o bycie rodzina zastepcza dla niego. Niestety przerosla nas prawda o nim. Mielismy w lutym miec szkolenie. Narazie cisza. Osrodek sie nie odzywa. A my mamy bardzo ciezki czas za soba dlatego nie bylo mnie tu ze 2 mce, moze wiecej.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ja pamiętam jak pisałaś o Hubercie :-* zastanawiałam się po prostu nad tym czy innego dzieciątka nie chcielibyście adoptować ale już mi odpisalas że czekacie na kurs. W kwestii ciężkiego czasu.... Życzę Ci żeby teraz było już tylko lepiej Kochana. Jesteśmy tutaj wszystkie z Tobą :-*
 
reklama
Dziewczyny jestescie cudowne. Moj M o niczym nie wie. Jest na delegacji. Poza tym jak czasem mu wspomne ze mi ciezko to i tak milczy, a moja rodzinka zupelnie nic nie rozumie. Zatem jestem z tym sama no i teraz z wami. Dziekuje Wam [emoji4]

@fiolkowa a przypomnij prosze wczesniejsze bety?

Wczoraj dziewczyny dzielily sie swoimi dzieciaczkami, a ja swoim, tylko takiego mam i wam zywego takiego z[emoji64]ycze

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałabym też umieć Was wesprzeć dziewczyny. Ale co mogę dodać. Myślę o Was.
@fiolkowa, to beta duża, przypuszczasz kiedy mogłas mieć owu? Będziesz powtarzać?Pamiętaj, że przy takiej wartości już wolniej się podwaja.
 
@Destino ja nie umiem Cię pocieszyć, ale wyobrażam sobie jak jest ci ciężko. Gleboko wierze ze Ci sie udaTobie.. Życie jest takie niesprawiedliwe. Mi kiedyś jedna Pani dr powiedziała ze nigdy w ciążę już nie znajdę. Mylila się. To jest pierwsza beta, która zrobiłam, bo wogóle się nie spodziewałam ciąży. @kas90 nie wiem kiedy była owulacji Ale do zbliżenia doszło 26.02 :).
 
Dziewczyny jestescie cudowne. Moj M o niczym nie wie. Jest na delegacji. Poza tym jak czasem mu wspomne ze mi ciezko to i tak milczy, a moja rodzinka zupelnie nic nie rozumie. Zatem jestem z tym sama no i teraz z wami. Dziekuje Wam [emoji4]

@fiolkowa a przypomnij prosze wczesniejsze bety?

Wczoraj dziewczyny dzielily sie swoimi dzieciaczkami, a ja swoim, tylko takiego mam i wam zywego takiego z[emoji64]ycze

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochanie prawda jest taka,ze ktos kto tego nie przezyl nic nie rozumie. Mysle tu o rodzinie. Niby wszyscy rozumieja,ja np.wole jak rodzina wie mniej niz wiecej.

 
@Liluli, dlatego z nimi nie rozmawiam. O pierwszej stracie wiedzieli, bo cieszylam sie ciaza i wiedzieli wszyscy. Wtedy sie nasluchalam. O drugiej powiedzialam tylko mamie. Przepraszam was ale nie umiem nic powiedziec wiecej. Ciezko mi [emoji22]

@fiolkowa gratuluje. Juz prawie bedzie serduszko. Niech rosnie zdrowy duzy ludzik

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie serduszko za każdym razem było widoczne, a zaraz po tym pojawiały się plamienia i po ciąży. Wyjątkiem była ostatnia ciąża na heparynie, w tej nie miałam plamień, oprócz jednego incydentu przy zaparciu. Skończyła się poronieniem w toku. Także staram się myśleć pozytywnie, kierować się sercem, a nie rozumem. Na razie nie wierze w to co się stało chociaż pragnę drugiego dziecka. Boje się jutrzejszej wizyty u gina. Mężowi o niczym nie powiedziałam, a tak zapewniał mnie, że on do zielonego światła bedzie uważał.
 
Destino Kochana i ja dzis bylam.u dr P mu podziekowac za nasz Maly Wielki Cud. I czulam sie dokladnie jak Ty 1,5 roku temu. Jak weszlam dzis do macierzynstwa to az mnie ciarki przeszly. Poczulam sie jak bym miala deja vu.
Zycze Ci zebys i Ty za 1,5 roku przyjechala podziękować!!!
 
reklama
Do góry