reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beri ja to nie wiem i nie chce sie za bardzo wypowiadac, ale o tej Jerzakowej to tu chyba ostatnio dziewczyny pisaly ze jej nie polecaja.

No właśnie, na temat tych lekarzy specjalizujących się w poronieniach są takie sprzeczne opinie, o P. Jerzak są dobre i złe i tak o każdym, nie znalazłam nikogo innego więc poszłam do niej. A do kogo w Warszawie chodzicie? Anty TPO powiedziała, że mam powtórzyć, żeby sprawdzić, czy nie podwyższają sie w ciąży.
 
reklama
Beri
Bada się mutacje ;protrombiny .,
Mthfr oraz v leiden .Wszystkie są wskazaniem do brania clexanu .
Mnie na popoczątku ginka nie dała badania v leiden robić bo powiedziała że jak mam dwóch chłopaków( dwoje. dzieci) to znaczy że nie mam leidena bo jak się go ma to się wszystkie ciąże roni.
Ja zrobiłam na własną ręke i się okazało że mam leiden i ginka w szoku bo mówi że nie wie jak ja donosiłam poprzednie ciąże bez clexanu .


A Ty Suzana w jakiej dawce masz brać Clexagne i kiedy (przed ciążą, czy na początku?) Może po prostu jak wyszła mi ta mutacja, to i tak jest wskazanie do Clexagne i dlatego nie kazała robić więcej...
 
A na to podobno się nic nie bierze?
Pdobno dieta bezglutenowa i bezmleczna.
Powinno sie encorton na to brac.
No i najgorsze to ze nie wolno soji, a ja mam wlewy z mleczka sojowego, wiec boje sie teraz badac przeciwciala, bo wpadne w histerie jak je zobacze;)
Wole wierzyc ze mi encorton i wlewy pomoga;)
 
Dziewczyny czy jest sens robić badanie NK gdy zażywa się encorton? Czy wynik wyjdzie prawdziwy ?

Rozumiem, że NK leczy się intralipidami, ale czy encorton też ma na te komórki jakiś wpływ?
 
Strawbelka
Ja tpo itg badałam po pierwszym poronieniy w 2014' roku .
Tpo 870 a tg w normie.około 17 chyba było .Mleka nie toleruję na gluten uważam ale z tyą soją to mnie zdołowałaś .Jutro ide na intralipid .:oo:
Najważniejsze że ma nam pomóc.
 
Strawbelka
Ja tpo itg badałam po pierwszym poronieniy w 2014' roku .
Tpo 870 a tg w normie.około 17 chyba było .Mleka nie toleruję na gluten uważam ale z tyą soją to mnie zdołowałaś .Jutro ide na intralipid .:oo:
Najważniejsze że ma nam pomóc.
Susana czytalam pelno o tym hashimoto i tam jest wlasnie ze soji trzeba sie wystrzegac ja ognia.
Lekarz Ci tego nie powie oczywiscie;)
Ja biore wlewy na nk i bede brac bo nie mam wyjscia, na hashi wezme encorton.
 
Dziewczyny czy jest sens robić badanie NK gdy zażywa się encorton? Czy wynik wyjdzie prawdziwy ?

Rozumiem, że NK leczy się intralipidami, ale czy encorton też ma na te komórki jakiś wpływ?
Ja robiłam nk .Same nk mam w normie ale cała resxta limfocytów cytotoksycznych nk podwyższona .
Brałam na to encorton i mnie się nie udało w ciąży .Teraz dodatkowo biorę intralipid .No i ma się udać !!!!

Zastanawiam się dlaczego jerzakowa Beri powiedziała że absolutnie encortonu ma nie brać
 
reklama
Ja robiłam nk .Same nk mam w normie ale cała resxta limfocytów cytotoksycznych nk podwyższona .
Brałam na to encorton i mnie się nie udało w ciąży .Teraz dodatkowo biorę intralipid .No i ma się udać !!!!

Zastanawiam się dlaczego jerzakowa Beri powiedziała że absolutnie encortonu ma nie brać
Tez sie zastanawiam i dlatego pytalam Beri.
Mi jeden profesor powiedzial w szpitalu ze jak mam hashi to musze encorton brac.
 
Do góry