reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondi, Strawbelko
Jeśli chodzi o pregnyl lub ovitrelle - to się zgadzam - pomagają nawet w zagnieżdzeniu - to są leki już na samo dojrzenie tego jaja i jego pęknięcie co rośnie na clo lub gonadotropinach:)
Ovitrelle i pregnyl - zawierają własnie hcg:) w swoim składzie.

Fondi
Gonadotropiny - to są leki zawierające hormony kobiece, które pomagają w dojrzewaniu pęcherzyka graffa:)można powiedzieć ,że bardziej naturalne niż tabsy (clo);)
 
reklama
Fondi, Strawbelko
Jeśli chodzi o pregnyl lub ovitrelle - to się zgadzam - pomagają nawet w zagnieżdzeniu - to są leki już na samo dojrzenie tego jaja i jego pęknięcie co rośnie na clo lub gonadotropinach:)
Ovitrelle i pregnyl - zawierają własnie hcg:) w swoim składzie.

Fondi
Gonadotropiny - to są leki zawierające hormony kobiece, które pomagają w dojrzewaniu pęcherzyka graffa:)można powiedzieć ,że bardziej naturalne niż tabsy (clo);)
ja juz wogole nie wiem co robic:( pewnie nie jestem w ciazy ale ciagle bije sie zmyslami co z encortonem jak najszybciej sie dowiedziec no i endo mam w czwartek to juz naprawde pozno jest to to samo co by pewnie jz test pokazal cholera jasna !!! w nocy sie budze mysle ..ide sikac zabola cycki mysle.. apewnie nawet w ciazy nie jestem
 
Zdaję sobie z ego sprawę dlatego piszę to wszystko. Wiem ile wiedziałam po pierwszym poronieniu, a ile teraz.
Dlatego tak jak napisałam, gdybym wiedziała zrobiłabym te badania już po pierwszym poronieniu.
Wiesz ja nie mam Dzieci w ogóle - walcze o pierwsze od 2013 roku...może mojje myślenie jest nieco inne....Nie wiem.
To tylko i wyłącznie Twoja decyzja i nikt nie będzie oceniał tego co zadecydujesz, ale w mojej ocenie warto zrobić podsawowe badaania z immunologi już teraz. Oczywiście poza innymi podstawowymi.
Lumia ja tez zaluje ze po pierwszym poronieniu nie zrobilam immunologii, lekarz pierwsze tlumaczyl przypadkiem losowym, po drugim byla juz diagnostyka, ale tez szybko poszlo bo ja tez na wlasna reke badania robilam, czytalam mnustwo forow w internecie i tak drazylam i kiedys natknelam sie na nk i ale stwierdzilam ze ze mna az tak zle chyba nie bedzie, ale hakis wczytywalam sie w te nk i szukalam roznych historii jakby mi moja intuicja cos chciala powiedziec...no i mam te cholerne nk, ale wygram z nimi!!!
Wydaje mi sie ze trzeba sobie zadac pytanie czy zniesie sie kolejna strate...i wtedy wiadomo bedzie czy robic badania. Ja zaluje ze po pierwszej stracie nie robilam, no ale nikt mnie wtedy nie pokierowal, a szkoda bo moze wzielabym ten encorton i moze by sie wtedy udalo bez wlewow...
 
Fondi

Jak już wcześniej Ci pisałam, ja na własną rękę wzięłam i Tobie bym też doradzała - gdyby nie Twoje problemy z tarczycą - bo niestety nie wiem jak się ma jedno do drugiego.
 
Fondi

Jak już wcześniej Ci pisałam, ja na własną rękę wzięłam i Tobie bym też doradzała - gdyby nie Twoje problemy z tarczycą - bo niestety nie wiem jak się ma jedno do drugiego.
ja tez nie ale poencortonie skacze jak szalona ja zwiekszam dawki ona rosnie ciagle przed encortonem bylam na dawce 25mg a obecnie jestem na 100mg anie jestem jeszcze w ciazy
 
Dziewczynki, siejecie mi zamet hehe. Zaraz zaczne sie bac o jakosc moich jajek :p

Mati, no to juz musisz sie zastanowic czy chcesz drazyc, bo jak zaczniesz to ciezko przerwac, bo wiecznie cos...

Fondie, nic nie doradze, bo u mnie zawsze betke w 10dniu dupka.
 
reklama
Do góry