reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja biorę glucophage czyli metforminę 850 2 razy dziennie juz prawie rok. Bardzo mi pomogła, bo praktycznie w ciągu 3 m-cy straciłam 10 nadprogramowych kg, a potem jeszcze jakieś 3-4. W ogóle dobrze się po niej czuję. Biorę najpierw po porządnym śniadaniu ( a kiedyś zaczynałam dzień od kawy...), a potem po obiedzie, zwykle obiadokolacji po przyjsciu z pracy.
My braliśmy macę. Mój eM głównie brał i rzeczywiście poprawiły mu się bardzo parametry nasienia, choć tak naprawdę to do końca nie wiem, czy po tym, czy po clostilbegyt, które też brał. Uważajcie tylko, bo maca bardzo często jest oszukiwana, nawet w sklepach zielarskich albo aptekach. Sprawdzona jest na stronie www.peruwianskieziola.pl. No i jest bardzo droga...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny nie wczytywałam się dlaczego właśnie na PCO. Po prostu widziałam,że są wskazaniem. Tak sobie myślę,że chodzi o poprawę pracy jajników, żeby nie zostawały te pęcherzyki-torbieliki w jajnikach. Pijawka wydziela w ślinie mnóstwo różnych substancji, które ponoć działają zbawiennie na organizm. Zaczęłam kurację więc dam znać za około miesiąc...dwa...czy na zdjęciach USG zmniejszyła się liczba pęcherzyków w jajnikach. poza tym mam nadkrzepliwość, także na pewno mi nie zaszkodzą;) a jakbym zaszła w ciążę...i w dodatku udałoby mi się ją utrzymać,to na pewno uwierzę,że to dzięki tym kuracjom ;) Zobaczymy...:/
pozdrawiam
 
Witam
Byrczus podziwiam cię ja chyba bym sobie nie dała przykleić pijawki obrzydzaja mnie i boje sie ich chyba że naprawdę juz bym nie miała wyjścia . Czekam na twoja relacje z kuracji .pozdrawiam
 
Esperanza głowa do góry i miałaś się kochana nie nastawiać ;) może troche trzeba czasu, żeby było na pewno dobrze.
Nutka to, żeś mnie dziewczyno z tymi skutkami matforminy pocieszyła ;) też mam niby zapisane 2x1 (850)
Ja już po wycieczce do Krakowa. Teraz znowu czekanie.. ale M. był bardzo grzeczny :)
Ewa, pamiętam! ;*
 
Nafoczka Ja raczej żadnych sensacji po metforminie (gluco) nie miałam, no chyba, że zjadłam za dużo czegoś co niedozwolone, to bywało mi lekko niedobrze. Pamiętaj jednak, że sama metformina nie wystarczy, żeby insulina spadła. Konieczna jest przede wszystkim dieta i najlepiej jakiś ruch. Widzę, że masz dość wysoką insulinę 15. Ja startowałam z pułapu ponad 13. Według Jerzakowej ta graniczna to 10.
Esperanza Grunt to się nie załamywać i tak bardzo wszystkim nie przejmować. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale troszeczkę na luz...
 
Nafoczka to dobrze, że M. przynajmniej grzeczny był :-) Nie cierpię prokocimia, mam wrażenie, jakbym robiła coś nielegalnego, zakazanego, jak tam jestem na badaniach...
 
reklama
Cześc Dziewczyny, mam do Was prosbe możecie mi napisac do którego tyg. ciązy brałyście poniższe leki, :)
WIt B6, B12,wit D, kwas foliowy 5mg
oraz acard
Z góry dziekuje za odpowiedź.pozdrawiam
 
Do góry