reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nikt z nas nie potrafi tego ogarnąć umysłem i słowami........Ja po prostu nie rozumiem - dlaczego? Ile może cierpieć jedna osoba?? Julianku kochany aniołku śpij teraz bez bólu.....

Aguś jestem z Wami całym sercem, płaczę, nie ma słów.......
 
reklama
Pietrucha...wyrazy współczucia...nie wyobrażam sobie co musicie czuć ;((( trzymajcie się dzielnie!
Julus, a Ty spij dobrze [*]
 
Pietrucha - Boże.... Wyrazy współczucia. Niech Wasze Aniołki Was teraz wspierają....

Czy niebu ciągle brak Aniołków.... Nie wiem gdzie jest sprawiedliwość :( :(
 
Nie było mnie kilka dni, a tu takie straszne wiadomości... Straszne, żadne wytłumaczenie nie jest wystarczające... Mój tato ma na imię Julian. Śpij spokojnie Juleczku
 
reklama
Cześć dziewczyny... Pietruszki nie znam, ale zapalam światełko dla maluszka, przesyłam dużo ciepła dla rodziców, nie wyobrażam sobie, co teraz przeżywają :(

A ja mam takie pytanie na cito - czy subpopulacje limfocytów można badać w trakcie @? Miałam mieć robione w piątek, ale jak już siadłam do pobrania, to pani się obudziła, że w piątki nie pobierają (a miałam już zapłacone i wszystko)... a w sobotę rano przyszła @ i zastanawiam się, czy to może mieć jakiś wpływ?
 
Do góry