reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie robiłam właśnie żadnych badań typowo z immunologi wiec zamierzam to teraz zrobić, napiszcie proszę jakie badania warto w tym temacie zrobić?
Nina proponuje zajrzeć na ten nasz wątek
 
reklama
podjechałam do gynemedu za waszą radą i jestem zapisana do profesora Malinowskiego na styczeń, takze dziękuję wam bardzo dziewczyny za rady [emoji3590]
A powiedzcie mi czy na tą pierwszą konsultacje szłyście razem z mężem /partnerem czy same? Bo nie wiem czy mam swojego chłopa ciągać [emoji14]
Jestem po 1 poronieniu(styczeń) Zastanawiam się nad opieka profesora Malinowskiego. 👍 ile czekaliście za wizyta prywatna ?
 
Czesc dziewczyny.
Szukam info w necie.
Jestem po 6 wczesnych poronieniach, mieszkam w UK.
Jedych badan jakich nie mialam to badania immunologiczne. Od ponad roku sprobujemy sie wybrac do Polski na jakies leczenie.

Jakiego lekarza polecacie po poronieniach?
Ja z Poznania, on z Warszawy
 
Dzień dobry. Mam za sobą 2 poronienie. Tym razem zdecydowaliśmy się na wysłanie próbę na badanie dna. Szukam jedna w internecie i jeszcze nie trafiłam na informacje, może tu uda mi się trafić na kogoś z podobnym doświadczeniem. Co jeśli po badaniu okaże się że zarodek był obciążony wadami genetycznymi i dlatego też doszło do poronienia.
 
reklama
Lekarz powiedział, ze jednoznacznie nie stwierdza zespołu antyfosfolipidowego. Badania do powtórki antykoagulant . Jak dostanę pozytywny test - dzwonię i wypisuje heparynę
 
Do góry