reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Wlasnie ciekawe gdzie, i niby 14 dni a maz po tygodniu powinien znow wyjezdzac w trase [emoji85]
Maz mi mowi ze podobno transportu to nie dotyczy bo inaczej by nie bylo dostaw. Nie wiem. U niego tez inaczej bo on przewozi Adr-y typu kwas siarkowy czy woda amoniakalna wiec nie spozywka
No nie wiadomo jak to będę rozwiązywać. Niestety sytuacja jest poważna, a takie osoby jeżdżące w transporcie i mające kontakt z nie wiadomo do końca kim, też są potencjalnym zagrożeniem. Ale do środy do jego powrotu na pewno się już coś wyjaśni ;)
 
Mi Malina nie pozwolił odstawić encortonu, tak samo reumatolog jak i moja dr ginekolog mówiąc że dawka 15mg jest immunomodulujaca A nie immunosupresyjna. Mam nadzieję że mają rację. Z wyników immuno u Maliny na tej dawce nie mam ani trochę "wyciszonego" układu immuno bo wszystkie wskaźniki ponad normę.... A podobno nk i ten alfa odpowiadają za walkę z wirusami i innymi drobnoustrojami xD
 
Dziewczyny znacie jakieś sposoby domowe na infekcje intymna lactivaginal już mam końcówkę i mało pomaga.. Stosowałam też maść clotrimazolum a wiadomo że teraz ciężko o gina
 
Vitagyn C przez 10 dni a potem raz na tydzień.
Irygacje z wody utlenionej (wstrztkiwac strzykawka ok 10 ml. Ja trochę z wodą , ale taka butelkowa mieszalam) 2x dziennie A potem robiłam 1x na tydzień.
Mylam się tylko mydłem z nanosrebrem

(Zalecneia gin w ciąży , stosuje do dziś :) )
Dziewczyny znacie jakieś sposoby domowe na infekcje intymna lactivaginal już mam końcówkę i mało pomaga.. Stosowałam też maść clotrimazolum a wiadomo że teraz ciężko o gina
 
Ciężki czas przed Wami dziewczyny. Oby szybko sytuacja uległa poprawie.
@nafoczka tęskniłam [emoji8][emoji8][emoji8] w jakim sensie wracasz? Że będziesz doglądać , czy szukasz szczęścia po raz kolejny?
Kochane nawet nie wiecie jakbym chciała.. Albo może wiecie ;) strasznie się boję a zegar tyka. Już 38 więc średnio.. poza tym nie boję się już samej straty tylko tego że Wiktor miał mieć trisomie21 a moja pipuszka raczej nie utrzyma. Ja z samym siusianiem zaczynam mieć problem przy wysiłku np na fitness także serce sercem... chyba że takie już "urodzone" :D
Przy okazji zachęcam te z was co mają już maluchy do konkursu.. I tak siedzimy w domach :D

 
reklama
Jak rozcieńczyć tą wodę utleniona ile wody utlenionej do zwykłej? Vitagynu nie mam i nie ruszam się na razie do apteki. Myje się cały czas tym mydełkiem z nanosrebrem wlansie.... U nas w małym miasteczku już dużo przypadków i chce odciąć się od świata że względu na zdrowie mojej córki i swoje bo jesteśmy w grupie ryzyka.
 
Do góry