reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A pisałaś mu że Ci nie zbadał a masz? No przykro i co on radzi? Moze nie wszystko stracone co? I jeszcze spróbujesz?
Nie pisałam że mi nie zlecil tego badania.
Szczerze mówiąc to jestem zła na Niego, tylko ja. U Niego byłam 2 lata temu na 1 wizycie kiedy zleciał badania i potem 1,5roku temu miałam szczepionki po nich już nie zaszłam.
A wcześniej to od razu zachodzilam.
Jestem w trakcie leczenia, wczoraj zaczęłam 2 antybiotyki i 2 inne leki.
Jego odpowiedź była krótka na pytanie czy poronienia bakteria ta może powodować napisał mi :tak.
Po leczenie będę jeszcze chwilę próbowała ale ja mam już 42lata a za niedługo 43😱
 
Nie pisałam że mi nie zlecil tego badania.
Szczerze mówiąc to jestem zła na Niego, tylko ja. U Niego byłam 2 lata temu na 1 wizycie kiedy zleciał badania i potem 1,5roku temu miałam szczepionki po nich już nie zaszłam.
A wcześniej to od razu zachodzilam.
Jestem w trakcie leczenia, wczoraj zaczęłam 2 antybiotyki i 2 inne leki.
Jego odpowiedź była krótka na pytanie czy poronienia bakteria ta może powodować napisał mi :tak.
Po leczenie będę jeszcze chwilę próbowała ale ja mam już 42lata a za niedługo 43😱
Serdecznie Gratuluję córeczki. PIĘKNE imie❤️
 
Nie pisałam że mi nie zlecil tego badania.
Szczerze mówiąc to jestem zła na Niego, tylko ja. U Niego byłam 2 lata temu na 1 wizycie kiedy zleciał badania i potem 1,5roku temu miałam szczepionki po nich już nie zaszłam.
A wcześniej to od razu zachodzilam.
Jestem w trakcie leczenia, wczoraj zaczęłam 2 antybiotyki i 2 inne leki.
Jego odpowiedź była krótka na pytanie czy poronienia bakteria ta może powodować napisał mi :tak.
Po leczenie będę jeszcze chwilę próbowała ale ja mam już 42lata a za niedługo 43[emoji33]
Kochana nie licz wiosenek moja szwagierka urodziła w październiku mając 45 lat a w styczniu kończyła 46. Może próbuj jeśli masz siłę i odwagę wierzę , że tylko ten zwycięża co walczy. Trzymam mocno mocno kciuki
 
Nie pisałam że mi nie zlecil tego badania.
Szczerze mówiąc to jestem zła na Niego, tylko ja. U Niego byłam 2 lata temu na 1 wizycie kiedy zleciał badania i potem 1,5roku temu miałam szczepionki po nich już nie zaszłam.
A wcześniej to od razu zachodzilam.
Jestem w trakcie leczenia, wczoraj zaczęłam 2 antybiotyki i 2 inne leki.
Jego odpowiedź była krótka na pytanie czy poronienia bakteria ta może powodować napisał mi :tak.
Po leczenie będę jeszcze chwilę próbowała ale ja mam już 42lata a za niedługo 43😱
Nadia pierwsza teściowa mojego meza też urodziła ostatnie w wieku 44 lat także walcz o swoje!
 
@Nadja_n a nie myślałaś żeby jednak pójść do Maliny,? Tam pacjentki w tym wieku to norma
Nie wiem czy to coś dałoby, bo ja, przestałam zachodzić w ciążę po szczepionkach.
Miałam ich w sumie 5,u mnie męża namówić na cokolwiek w tym temacie to dramat.
Jak jedna osoba chce to nic się nie da zrobić, wielkim utrudnieniem jest to że mieszkamy zagranicą.
Dziękuję dziewczyny za wsparcie Wasze.
Póki mam owulacje to bede po leczeniu helicobacter dalej próbowała.
 
reklama
Do góry