reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 trzymam kciuki bardzo mocno zacisniete

@plastulinka super:)
@Destino one nie są o du..pe roztrzas one choć trochę podnoszą na duchu. Dziękuję;*

Lekarz zbadał mnie na oddziale ręcznie i powiedział że jest ok. Moja szyjka jest mega wysoko dlatego trudno ja badać ale nie chciał mi już robić kolejnego usg skoro mialam na IP. Dołożył mi lek Adalat...- bral ktoś?
No i sterydy 4 dawki dziś pierwsza o 18 potem kolejne 3 co 12h. Jutro będę miała pobrany mocz ogólny i posiew. Rozważa założenia krążka dodatkowo. Kazał być dobrej myśli.
W poniedziałek przyjdzie ten co zakładał mi szew to zobaczymy jego stanowisko.

@burczus ja to jestem chodzące nieszczęście :( czuje się, że każda przypadłość się do mnie przykleja.. jedno minie inne przychodzi... tu


@aspekt wiem.. to nie jest ta sama sytuacja. Tu jestem już dalej. Może dlatego łatwiej mi to znieść, bo minęło już 5 dni więcej niż tamten ciąży. Ciąża 2kosmowkowa 2owodniowa
, szpital 3 stopień tu gdzie zakładali szew. Nie ma tu mojej prowadzącej ale jest ten profesor co konsultował mnie do szwu i tu kierował no i mam nadzieję się mną zajmie dziś to nie było był inny docent ale też fajny i on zlecił dużo badań i sterydy i rozważa krążek jak bd wymazy
Dostanę amotax

Brał ktoś Adalat? Bo mi dołożyli tu....


@plastulinka dzięki:* za Ciebie też trzymam kciuki

@dżoasia [emoji173]

@olaa90 super wieści:*

@marzycielka81 dzieki
 
@Oczekujaca123 az mnie zmrozilo, ale widze ze jestes pod swietna opieka, wiec wierze, ze malychy posiedza w brzuchu jeszcze conajmniej kilka tygodni. Kazdy dzien zbliza Cie do sukcesu i tego sie trzymajmy!!!!

Az mnie przraza, ze bede musiala tez przechodzic przez zakladanie szwu i wszystkie obawy z tym zwiazane.
Na razie staram sie jednak o tym nie myslec.
 
@Oczekujaca123 az mnie zmrozilo, ale widze ze jestes pod swietna opieka, wiec wierze, ze malychy posiedza w brzuchu jeszcze conajmniej kilka tygodni. Kazdy dzien zbliza Cie do sukcesu i tego sie trzymajmy!!!!

Az mnie przraza, ze bede musiala tez przechodzic przez zakladanie szwu i wszystkie obawy z tym zwiazane.
Na razie staram sie jednak o tym nie myslec.
@SheWolf nie martw się na zapas.. to tylko ja jestem takim chodzącym nieszczęściem, że łapie się mnie każda możliwa przypadłość [emoji849][emoji57]
 
@Oczekujaca123 trzymam kciuki :*

Ja dziś też po wizycie kontrolnej. Szyjka długa zamknięta. Stawianie się brzucha ustało. Wg wymiarów z dziś termin na 28.08, jeden dzień różnicy także dzidzia dobrze rośnie :)
 
reklama
@Oczekujaca123 przytul Maluszki od nas i każ im tam siedzieć jak najdłużej :) co to za stresowanie mamy? Będą z nich urwisy :)
Mam nadzieje, że już troszkę odetchnęłas i kolejne konsultacje przyniosą dobre wiadomości.

@justkaki to masz termin pare dni po mnie.... czyli ja z sierpniowych chyba pierwsza jestem

A jak mnie czasami tak kłuje jakby w szyjce to coś się dzieje? Nie mam jeszcze tego pessara wiec trochę mnie to stresuje. Postanowiłam więcej leżeć
Ciagle leczę ta infekcje ale obawiam się, ze nie aplikuje odpowiednio głęboko tabletek skoro szyjka zainfekowana. A tabletka już w nocy wypływa, dziisja chyba będę spać z nogami do góry :)

A i dziewczyny : spełnienia marzeń z okazji Dnia Kobiet :) wstawiam kwiatki od mojego męża Zobacz załącznik 949903
 

Załączniki

  • E8C79DD4-98F5-402D-BE2A-9B1E9C13CEA8.jpeg
    E8C79DD4-98F5-402D-BE2A-9B1E9C13CEA8.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 36
Do góry