reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha kochana co mogę Ci życzyć ... Abyś i Ty dzięki P. Kasi miała taki cud @marshia . Wszystkiego dobrego

@AniaK30 oczekiwanie na wyniki trudne większość z nas je przechodzi wytrwasz mimo strachu. Zmień tego lekarza i nie znecaj się nad sobą dużo dziewczyn tu traci wczesne ciąże i dużo z nich ma już dzieci. Ja straciłam 2 dzieci 26 tydzień i 12 tydzień proponowali mi in vitro poszłam za głosem swojego rozsądku i po kariotypach prawidłowych uderzyłam w immunologię dobrze zrobiłam mam córkę . Musisz ukierunkować się w jednym kierunku jednego 2 lekarzy i tego się trzymać ufajac że wszystko będzie dobrze. Ja nie miałam nadzieji na dzieci po doświadczeniach jednak Bóg pozwolił doświadczyć cudu czego i Tobie życzę
ps popieram @roki_1991 puste jajo to raczej problemy immuno.
 
reklama
@Oczekujaca123 mi wyciszali porób przedwczesny w ciąży pierwszej właśnie magnezem bo mi się macica stawiała i skurcze robiła chociaż ja wcale tego nie czułam. Mniej więcej od 27 tc miałam na okrągło kroplówki. Bardzo wam kibicuję ! Mam nadzieję że zwalczą to coś co skraca Twoją szyjkę wyciszą macicę i dobrniecie do bezpiecznego terminu :*
 
@bertha? Na aku do Pani Kasi? Dzięki @marshia ją poznałam i skończyłam we wtorek 18tc, także @marshia jest sprawcą tego pięknego zamieszania. A razem jesteśmy dowodem, że ziółka i aku działa [emoji1434][emoji1434][emoji1434] także lada moment i Ty będziesz w ciąży [emoji173]️
Nie nie [emoji4] do Pani Kasi chodziłam jeszcze długo przed marshia, przygotowując sie do ivf. Niestety nie pomogło mi to.
Teraz byłam u pani Marii, ktora diagnozuje po całości, wizyta pierwsza trwała 5,5h, aku u niej 1h razem z moksowaniem, choć po mnie nie miała pacjenta i siedziałam u niej 2h...
jestem pod jej wielkim wrażeniem. Jest niesamowita. Ziółka skomponowała pod moja diagnozę konkretnie, takze mam zestaw zindywidualizowany. Przed kazdym aku bada ponownie puls i język zeby dostosować zabieg na dany moment i sprawdzić czy sa jakies zmiany.
Polecił mi ja mój wykładowca z medycyny Chinskiej.

Tak czytam te Wasze wpisy i rosnących w brzuszkach maluszkach... mam od paru dni "mymroka" po wizycie u pani gin. Boję się po tym jak mi powiedziała, że leki na podtrzymanie ciąży w moim przypadku nic nie dają, bo ciąże są od początku nieprawidłowe. To co mam zrobić żeby były prawidłowe? Co mam zrobić żeby był zarodek a nie tylko puste jajo. Co mam zrobić żeby urodzić zdrowe dziecko? Mam pojechać do Ostrawy to mi pomogą w czym są lepsi od Polskich specjalistów? Ile z Was chodziło do dr Gizlera ?Wyniku z kariotypu za 3 tyg. Zwariuję... siedzę w necie i czytam te cholerne wyniki analizuję, porównuję i co mi to daje skoro jestem zielona. Boję się...
Ja, Marshia byłyśmy u Gizlera.
Ostrawa wg mnie w niczym nie jest lepsza. Zeby miec pewność ze genetycznie zarodki nie sa wadliwe to tylko ivf z pgs lub pgd, albo próbować naturalnie do skutku.... Zależy jeszcze od kariotypu.
No i musisz miec pewnsoc ze sprawdziłam immuńologie bo ona moze mieszać.

@bertha kochana co mogę Ci życzyć ... Abyś i Ty dzięki P. Kasi miała taki cud @marshia . Wszystkiego dobrego
.
Dziękuje :* tez marze o takim cudzie jak Majeczka [emoji7]
 
@Oczekujaca123 mi wyciszali porób przedwczesny w ciąży pierwszej właśnie magnezem bo mi się macica stawiała i skurcze robiła chociaż ja wcale tego nie czułam. Mniej więcej od 27 tc miałam na okrągło kroplówki. Bardzo wam kibicuję ! Mam nadzieję że zwalczą to coś co skraca Twoją szyjkę wyciszą macicę i dobrniecie do bezpiecznego terminu :*
Ciesze sie , ze trafilam tu od profesora.. wiecie... 19tc to srednie pomysly na ratowanie a on robi co moze choc inni kreca nosem ze ciagle magnez ma leciec no nic. Czekamy grzecznie na wynik wymazu i dopasowanie antybiotyku. Moze juz antybiotyk pomoze szyjce a szew tyllp na konci ja podtrzyma i bd dobrze. Dzis jakos u mnie pozytywniej.

Dzieki dziewczyny za kciuki i dobre slowo :**
 
@bertha 5,5h ???!!!! Chyba nie chce wiedziec ile ta wizyta kosztowala ;P

@Oczekujaca123 oby jutro bylo jeszcze lepiej :*

A ja po wizycie. Dzieciorki rosna jak nasie drozdzach, az nie wiem czy nie za szybko. Ostatnio 2 tyg temu jeden byl idealnie z om, a drugi 2dni mlodszy. Dzisiaj z om 9+5 a dzieci na 10+6 i 10+1. Moga byc az takie roznice?
No i plamie od kiku dni, nie wiadomo skad :/
 
@bertha 5,5h ???!!!! Chyba nie chce wiedziec ile ta wizyta kosztowala ;P

@Oczekujaca123 oby jutro bylo jeszcze lepiej :*

A ja po wizycie. Dzieciorki rosna jak nasie drozdzach, az nie wiem czy nie za szybko. Ostatnio 2 tyg temu jeden byl idealnie z om, a drugi 2dni mlodszy. Dzisiaj z om 9+5 a dzieci na 10+6 i 10+1. Moga byc az takie roznice?
No i plamie od kiku dni, nie wiadomo skad :/
❤❤❤❤ . Wspaniale cieszę się bardzo. A nie ma jakiegoś krwiaczka myślę , ze to normalne różnice wystarczy ze podglądany, podglądana inaczej się obruci ruszy i różnica gotowa. A acard bierzesz ? Jaka dawka?
 
❤❤❤❤ . Wspaniale cieszę się bardzo. A nie ma jakiegoś krwiaczka myślę , ze to normalne różnice wystarczy ze podglądany, podglądana inaczej się obruci ruszy i różnica gotowa. A acard bierzesz ? Jaka dawka?
Krwiakow nie ma, szyjka ponoc ok. W posiewie mi gowienko wyszlo kiedys ale juz biore antybiotyk, w sumie to wczoraj skonczylam.
Acardu nie biore, heparyne 0,6 ale aptt przy dolnej granicy wiec to raczej nie od tego. Hmmm...
 
reklama
To może podrażniona jesteś na dole albo po antybiotyku wyjałowiona i brak tych dobrych bakterii. Może priobiotyk. Od heparyny raczej się nie krwawi od acardu owszem
 
Do góry