reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@basiawol Ja jestem pacjentką doktora Przybycienia , trafiłam do niego po dwóch poronieniach w 9 tygodniu ciąży , niestety trzecią ciążę również straciłam u Pana doktora wtedy byłam pewna że przez wady teraz nie do końca, aktualnie jestem w 31 tc. Jak widziałaś z pierwszej ciąży mam córeczkę w trakcie tej ciąży nie przyjmowałam żadnych leków za wyjątkiem pregny.

Witam wszystkie nowe dziewczyny i każdej z osobna współczuję straty dziecka i tego że się znalazły tutaj :(

@burczuś nie ogarnęłam wcześniej że Ty jesteś tak długo na forum :(

Czyli jestes dowodem na to ze się da... Super. To daje nadzieje... Pewnie ze tez nie u kazdego...
Mnie zastanawia jak te wszystkie maleństwa po tych wszystkich lekach funkcjonuja w przyszlości? Pewnie ze czasem się inaczej nieda...
Ja byłam pewna ze 2trymest jest najbezpieczniejszy, ze jak przetrwa się pierwszy to bedzie juz dobrze... Jakze się myliłam...
 
reklama
@Aguu..la myślę że na każdego jest metoda albo taką mam nadzieję trzeba tylko ogromnej czasem cierpliwości i wytrwałości badań leków, ale myślę że szanse są zawsze :)

@marshia głównym powodem do tego że miały być wady była torbiel na pępowinie, ale niestety mi nie udało się zbadać genetycznie ze względu na źle pobrany materiał przez lekarzy w szpitalu. natomiast ostatnio zauważyłam u innych osób że po takiej samej diagnozie ale dobrze pobranym materiale genetycznym i przebadanym okazuje się że dzieciaczki z torbielami są wolne od wad genetycznych, więc sama nie wiem co o tym myśleć, a teraz nie chce się zagłębiać :( utwierdziło mnie to jednak w przekonaniu że zawsze warto zrobić badania i super jeżeli uda się je wykonać bo to jednak odciążą choć trochę głowę.
 
@Aguu..la myślę że na każdego jest metoda albo taką mam nadzieję trzeba tylko ogromnej czasem cierpliwości i wytrwałości badań leków, ale myślę że szanse są zawsze :)

@marshia głównym powodem do tego że miały być wady była torbiel na pępowinie, ale niestety mi nie udało się zbadać genetycznie ze względu na źle pobrany materiał przez lekarzy w szpitalu. natomiast ostatnio zauważyłam u innych osób że po takiej samej diagnozie ale dobrze pobranym materiale genetycznym i przebadanym okazuje się że dzieciaczki z torbielami są wolne od wad genetycznych, więc sama nie wiem co o tym myśleć, a teraz nie chce się zagłębiać :( utwierdziło mnie to jednak w przekonaniu że zawsze warto zrobić badania i super jeżeli uda się je wykonać bo to jednak odciążą choć trochę głowę.

Mam zdiagnozowana przyczyne wcześniejszych strat?
 
@Oczekujaca123 jee super ze Ci podpasowal Franik :)) on przyjmuje tylko prywatnie ale ja chodzilam do niego państwowo na Medykow do poradni niepłodności. To jest lekarz z którym da się dyskutowac. Niestety nie zna się na immunologii więc musialam go zmienić. Natomiast polecam go każdemu kto jest na etapie diagnozy.

@Aguu..la pierwszy raz poszlam do szeli prywatnie. Miałam przy sobie skierowanie do poradni immunologicznej na nfz i na tej podstawie przyjela mnie ekspresowo w Krakowie.
 
@Aguu..la
Witaj bardzo mi przykro, że twój maluszek odszedł do naszych aniołków. Ja straciłam ciążę w 26 tygodniu kolejna w 11 tygodniu serce przestało bić ot tak z dnia na dzień. Moja rada nie słuchaj nawet tego prof. do którego chodzisz, że to przypadek ja w to nie wierzę. Ja się leczyłam u prof Malinowskiego urodziłam córeczkę w zeszłym roku listopadzie. Też mieszkam 20 km od Katowic tu na miejscu prowadziła mnie dr Gajewska Kucharek super lekarz ale ona mi cześć badań zleciła ale to wszystko prywatnie immunologię badałam w Łodzi i ona wszystkie zalecenia prof respektowała. Co do genetyki to chodziła do Sodowskieh polecam w Rudzie ale badania też robiłam prywatnie.
Niestety trzeba mieć gruby portfel żeby wszystko zbadać ale co się nie robi ... życzę Ci samych trafnych decyzji

@magda1208 kochana jeśli chodzi o wody kup sobie te papierki lakmusowe na prawdę warto będziesz spokojniejsza. Malinowski to świetny lekarz czuwa .. będzie dobrze.

@Destino no Malina mówi ,że jak d-dimery szybko rosną trzeba zwiększyć fraxi

@Auri_a piękne zdjęcia. Czekamy na maleństwo

@burczuś od 40 strony :( kochana jesteś bardzo dzielna

Ściskam Was wszystkie
 
reklama
@Oczekujaca123 jee super ze Ci podpasowal Franik :)) on przyjmuje tylko prywatnie ale ja chodzilam do niego państwowo na Medykow do poradni niepłodności. To jest lekarz z którym da się dyskutowac. Niestety nie zna się na immunologii więc musialam go zmienić. Natomiast polecam go każdemu kto jest na etapie diagnozy.

@Aguu..la pierwszy raz poszlam do szeli prywatnie. Miałam przy sobie skierowanie do poradni immunologicznej na nfz i na tej podstawie przyjela mnie ekspresowo w Krakowie.
U mnie on tylko jako endokrynolog, ale na wizycie to i jak ginekolog i jak psycholog sie zachowal ;)

Ginekologa jeszcze do konca nie wybralam, bo czekam na badania z trombofilii i wtedy cos zdecyduje. Ale sklaniam sie ku lekarce z porodu Katarzyna Korona z ewentualnymi konsultacjami u Sodowskich lub Nowosielskiego.

Sodowscy przyjmują na Nfz ! Odkryłam to calkiem przypadkiem. Gdyby ktos z okolic byl zainteresowany.
 
Do góry