reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś - Mi też spotkanko przeleciało meeeega szybko i chętnie bym posiedziała dłużej;p Na jesień też się spotkajmy :D I na szczepionka idź - zaciskam za Ciebie kciuki! A tymczasem, udanego urlopuuu :)))

@marzycielka81 - może warto więc

@roxie123 - powodzenia na połówkowych;)

@Destino - kciuki cały czas! ;*

@burczuś - ja też zrobiłam dwa tatuaże w związku z moimi poronieniami... początkowo motyw miałam nawet w planach podobny jak Ty, ale ostatecznie jak zrobili mi kalkę to zrezygnowałam, za duże to było dla mnie... przelałam to w słowa... dobrze mi z nimi. polecam.

Ja jutro w końcu idę na badania immunologiczne... potem magiczne 15 dni i wyniki, a dalej wizyta i omówienie planu...
 
reklama
Hej dziewczyny, oj dawno mnie tu nie bylo. Ucieklam z forum bo potrzebowalam wyciszenia bo temat ivf i immuno mnie przerosl. Ale mysle ze jestem gotowa na kolejna probe!
Ostatnie poronienie mialam w grudniu i po dlugim czasie kiedy robilam testy, widzialam duzo lekarzy, suplementowalam sie teraz jestem gotowa znow sie z tym zmierzyc! Mam nadzieje juz po raz ostatni.
Bede szla z leczeniem od Pasnika, ale najpierw 3 tygodnie immuno leczenia ktore mam zaczac zaraz po wakacjach!

Powiem szczerze ze mimo tego ze jestem gotowa to boje sie panicznie tego leczenia ale czytam rozne historie i jest duza szansa ze sie tym razem powiedzie! Wczesniej zadnych sterydow nie bralam!

IMG_3662.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3662.JPG
    IMG_3662.JPG
    77,3 KB · Wyświetleń: 742
Hej dziewczyny, oj dawno mnie tu nie bylo. Ucieklam z forum bo potrzebowalam wyciszenia bo temat ivf i immuno mnie przerosl. Ale mysle ze jestem gotowa na kolejna probe!
Ostatnie poronienie mialam w grudniu i po dlugim czasie kiedy robilam testy, widzialam duzo lekarzy, suplementowalam sie teraz jestem gotowa znow sie z tym zmierzyc! Mam nadzieje juz po raz ostatni.
Bede szla z leczeniem od Pasnika, ale najpierw 3 tygodnie immuno leczenia ktore mam zaczac zaraz po wakacjach!

Powiem szczerze ze mimo tego ze jestem gotowa to boje sie panicznie tego leczenia ale czytam rozne historie i jest duza szansa ze sie tym razem powiedzie! Wczesniej zadnych sterydow nie bralam!

Zobacz załącznik 880796
O widzisz, a ja za Twoja rada tez pojechalam do docenta i dostalam bardzo podobne leki[emoji23] u mnie wprawdzie bez azatiopryny (zdradzisz co to?), ale za to reszta przez 6tyg.
 
@anna_kot, o jak milo :) a na jakim etapie jestes teraz? ja planuje robic leczenie po powrocie z wakacji a wracam 20 sierpnia i nastepny cykl transfer bo ja musze ivf robic! A wiec zobaczymy jak to terminowo wypadnie bo mam nieregularne cykle.
Szczerze to nie wiem co to jest, powiedzial mi ze wszystko to jest na immunosupresje ale co tobi kazdy z lekow to nie wiem, jestem zielona. Wierze ze Pasnik wie co mowi :) Ale jak ktos wie to chetnie poslucham!
No a ja juz myslalam ze moje 21 dni to dlugo bo do tej pory wszystkie dziewczyny z ktorymi rozmawialam mialy 14 dni! A zaczelas juz brac?
 
@Nadzieja2018 steryd jest podawany przy niskim allo mlr i na różne dziwne przeciwciała typu przeciwjajnikowe, przeciwłozyskowe, przeciwplemnikowe.
MLR przy którym pozwala się starać prof Malinowski to 40 % w Krakowie chyba przy mniejszym pozwalają. Do prof nie masz po co isc teraz bo widze ze masz prawie pełną diagnostykę a tam by trzeba ją robić od nowa.
MLR można zbadac na pewnoo w laboratorium APC w Łodzi tam każą być na czczo a w Krakowie po lekkim sniadaniu wiec może wszystko jedno
Wiem że w Warszawie dr Dubrawski zlecał/robił?? szczepienia wiec moze gdzies mozn azbadac to allo??

@JoannaRak masz ustawione bardzo konkretne leczenie immunosupresyjne- duża szansa że teraz będzie dobrze!

@anna_kat Azatiopryna to lek immunosupresyjny podobnie jak Equoral wszystkie mają blokować odrzucanie zarodka przez nasz organizm. To nie takk że któryś robi coś konkretnego- wszystkie wzajemnie wzmacniaja swoje dzialanie.
 
@Nadzieja2018 bardzo mi przykro z powodu Twoich strat. ja bym jeszcze na Twoim miejscu zbadala to mrl . Ja właśnie przez niskie mrl ma podawany steryd.




@dzoasia dziękuję.... trzymaj kciuki żeby się udało...A jak u Ciebie się teraz sprawy mają?

Cos mi sie zle wkleilo wiec jeszcze raz napiszę:)
@Nadzieja2018 bardzo mi przykro z powodu Twoich strat. ja bym jeszcze na Twoim miejscu zbadala to mrl . Ja właśnie przez niskie mrl ma podawany steryd.

@dzoasia dziękuję.... trzymaj kciuki żeby się udało...A jak u Ciebie się teraz sprawy mają?
@Nadzieja2018 bardzo mi przykro z powodu Twoich strat. ja bym jeszcze na Twoim miejscu zbadala to mrl . Ja właśnie przez niskie mrl ma podawany steryd.

@dzoasia dziękuję.... trzymaj kciuki żeby się udało...A jak u Ciebie się teraz sprawy mają?

Cos mi sie zle napisalo, wiec jeszcze raz napisze:)
I tak zrobie, zbadam to mlr. Kojarzysz czy w Warszawie można to gdzies zrobic? Trzeba byc na czczo? I jaki jest idealny wynik? :)
 
reklama
Do góry