reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@JoannaRak jak polaczysz leczenie paru rzecy to mysle ze sie uda tylko musisz tez moec dobrego gina bo Pasnik to tylko immunolog a nie patrzy na hormony insuline czy tarczyce
@olaa90 w Krak dr Sacha tylko szczepi i daje accofil a dr Sydor to b dobry immumolog ale az tak sie tym nie zajmuje
Iveo, u mnie Paśnik patrzył jak wygląda panel tarczycowy ;)

@marshia szok! No, ale i tak zazdro Wam wszystkim, które po jednym bzyknięciu macie dodatnie bety :p
@Auri_a ja mam 14dc (bezowulacyjnego), czekam na @ i jadę z koksem. Ostatni raz w tej klinice i ostatni raz na immunoglobulinach - tym razem przed transferem + accofil. Został mi ostatni bąbel - trochę słabszy bo z 6tej doby, nie wiem jakiej klasy... Ale nie chcę wiedziec, bo i tak zrobię dla niego wszystko co mogę. Potem najwyżej z czystym sumieniem zbieram hajsik, zmieniam klinikę i walczę dalej.
A Ty przyznaj się w końcu kiedy działasz? :) Czy pochwalisz się już po porodzie? :p Immunoglobuliny nadal w planach?

@Funia90 @Destino @Kwiatuszekk23 cudne dzidziolki i brzuszek :)

@magda1208 kciuki za działania na obu frontach!

Wszystkie cieplutko pozdrawiam!! Ostatnio czytam Was z krzaków, bo w pracy maraton po 12-14h dziennie, padam na pyszczuch.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Auri dlaczego nie zadziałał nie wiem. Miałam podany przy becie 34. Dalej beta rosła dobrze do 1900 i zaczęłam plamic. Beta.w dół i koniec.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iveo, widze ze uzywasz ziola ojca Sroki, prosilam meza aby mi kupil bo slyszalam ze pomagaja i przywiozl mi chyba z 8 paczuszek roznych ziol a ja bylam przekonana ze to jeden woreczek juz wymieszany a Pani mu powiedziala ze to samemu trzeba przygotowac. Wiesz moze gdzie moge znalezc cos na ten temat? Jeszcze nie wglebilam tematu bo dzis dopiero mi przywiozl.

@Funia90, sliczna corusia :) Moja immienniczka [emoji173]️

@marshia, jesli chodzi o cd4/cd8 to u mnie pokazuje wartosc referencyjna 0.7-2.9 a wiec moje 3.06 jest poza norma. Zastanawiam sie czy w razie czego bede musiala czesto przyjezdzac na to leczenie czy moge to ze Szwajcarii robic, ale wiecej sie dowiem juz od Pasnika w marcu na wizycie.
Przykro mi bardzo ze znow biochem Cie spotkal, z tego co piszesz i probuje sie zapoznac z waszymi historiami to Twoja tez dluga [emoji19]jedynie co moge dodac to fajnie ze zachodzisz bez problemu bo u mnie niestety dosyc ze nie moge utrzymac to jeszcze nie moge zajsc, po prostu pecherzyki nie rosna, brak owulacji i mozna sie bzykac ile sie chce i tak nie ma rezultatu [emoji19]A to komplikuje jeszcze bardziej sprawe!
A jak u Ciebie z NK? To jest powod tych strat?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@marshia , dopiero jak drugi raz przeczytałam Twój wpis, dotarło do mnie, co napisałaś. Przykro mi.. dobrze,że tak podchodzisz do tego. Trzymam mocno kciuki,żeby accofil był dla Ciebie lekiem na wszelkie zło i żeby za tym 6razem się już udało :*
@Funia90 , Asieńka cudowna <3
@JoannaRak , trzymam kciuki za dobry i owocny plan Paśnika :)
@magda1208 :*
@Kwiatuszekk23 , śliczny brzuszek i całkiem spory :)
 
Ostatnia edycja:
@marzycielka81
[USER=166571]@kas90
Co u was kochane.?
@Funia90 Pozdrawiam malutką i jej mamę.
@Destino Mały kradnie serca . Cieszę się ogromnie z waszego szczęścia.
@bertha @dżoasia Kciuki za wasze starania i wytrwałość.
@dżoł @Marzycielka81@czarna_mala @mała79 @marshia Jak u was starania.?
@matylda23 Twoja ciąża ciągle wywołuje emocje marzę sobie czasami że była bym w tym samym miejscu . Cieszę się , że wszystko pomalutku zmierza do szczęśliwego finału.
@iveo Owocnych starań .
@matulkaa Jak u was mijają pierwsze dni z maleństwem.
@Maciejka78 @Kwiatuszekk23 Wasza kolej kochane.[/USER]
Dziękuję że pytasz:* czytam Was, czytam. U nas czasem ciężko ale wspaniale co by nie mówić. Asia skonczyla już 4 mc

@Funia90 sliczny misiaczek. Coo ty chcesz jak na zdjeciach taki Anioleczek :D
 
witam,
@Auri_a @marshia wkleiłam to co istotne o Accofilu, dziękuje że pamietacie :)
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
@Funia90 piekny aniołek, a na to że bedzie grzeczna to nielicz bo to Asia :) a może @Kwiatuszekk23 może ty masz w tym cudnym domku Asię junior?
@JoannaRak zostań juz z nami :) tak jak @iveo pisze ja też zioła pilam a potem nimi dilowałam :p znajdziesz je na allegro i bedzie też skład. to chyba mieszanka nr 3
@magda1208 dziękuję z całego serca :*
@burczuś @czarna_mala @bertha fajterki! :*
 
@JoannaRak ja kupowalam na allegro gotowe wymieszane. Jednak jak wpiszesz w google zioła ojca sroki 3 sklad to tez znajdziesz np na ovufriend w jakich proporcjach sobie wymieszac.
Zaparzam dzbanuszek ok 400 ml lyzka zioł i pije. Cykle po poronieniach miałam 32-34 dni jak dawniej 29 a teraz wróciły do ok 30 dni.
@marshia nie podejmuj prób bez leków i to konkretnych dawek bo encorton 5 to nie zaszkodzi nie pomoze np - to juz nie dla nas takie próby
 
Nafoczka absolutnie, zadna Asiunia :p mąż by osiwial przy dwóch :p zreszta juz jest siwy :p u nas najprawdopodobniej bedzie Madzia. Ale to juz M ma definitywnie ustalić. Mi sie podoba Julia, ale gdzie nie usłyszę, to wszędzie Julka, Julka. A Madzi mało :) dzis Księżniczka ma dzien lenia. Od rana straszyla, nie ruszala sie. Ja juz panika. Ale zjadłam pół czekolady (poki mi jeszcze wolno i zwale kg na ciążę) i zaczela skakac jak szalona.

Ja dziewczyny wypadlam z rytmu. Nic Wam.nie doradze w kwestii badac i nowych sposobów leczenia. Baaa nawet nie pamietam jak to bylo ze szczepieniami, bo już 2 lata od tego mija.
 
reklama
Do góry