reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bertha super z ta silka to Ci doda energii
@czarna_mala ponoc migdaly i wino czerwone wytrawne poprawiaja ukrwienie.
Ja troszke sie podlamalam liczylam ze te buraki rzeczywiscie ta honocysteine zbija a kna prawie nie spadla ehh na co ja liczyłam.
 
reklama
@bertha super z ta silka to Ci doda energii
@czarna_mala ponoc migdaly i wino czerwone wytrawne poprawiaja ukrwienie.
Ja troszke sie podlamalam liczylam ze te buraki rzeczywiscie ta honocysteine zbija a kna prawie nie spadla ehh na co ja liczyłam.
U mnie na początku działały, ale później nie było już różnicy :( kiedyś działało też siemię lniane, później znowu przestało :( ja to mam przeboje z tym endo, jakbym mogła cofnąć czas to zrobiłabym wszystko, żeby nie mieć łyżeczkowania po pierwszym # :(

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Czesc dziewczyny. Dolaczam do was po dwoch poroneniach w 2017. Jestem Rosyjanka,mieszkam w Polsce i mam meza polaka, takze od razu prosze mi wybaczyc bledy jezykowe :) Mam MTHFR (hetero), PAI-1, niedoczynnosc tarczycy , w nastepnym tygodniu jade do Dr. Pasnika, bo chyba moj glowny problem jest immunologyczny. Zobaczylam wyniki @czana_mala i znalazlam odwage podzielic sie moim koszmarem :( Takze long way przede mna! Wszystkim powodzenia i milego wieczoru!
 

Załączniki

  • IMG_0270.PNG
    IMG_0270.PNG
    78,8 KB · Wyświetleń: 125
Dziękuję bardzo za wszystkie podpowiedzi odnośnie IO. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze przez 2 lata ślepo wierzyłam lekarzowi i on nic nie zrobił a przez tydzień z Wami wykrył am kolejną chorobę i poznałam jej leczenie. Ci lekarze to porażka powinni dostać zakaz wykonywania zawodu bo gdybym nie Wy to bym sobie odpuściła dalsze starania.
 
Czesc dziewczyny. Dolaczam do was po dwoch poroneniach w 2017. Jestem Rosyjanka,mieszkam w Polsce i mam meza polaka, takze od razu prosze mi wybaczyc bledy jezykowe :) Mam MTHFR (hetero), PAI-1, niedoczynnosc tarczycy , w nastepnym tygodniu jade do Dr. Pasnika, bo chyba moj glowny problem jest immunologyczny. Zobaczylam wyniki @czana_mala i znalazlam odwage podzielic sie moim koszmarem :( Takze long way przede mna! Wszystkim powodzenia i milego wieczoru!

Witaj tuzik,
Przykro mi z powodu poronień.
Co do badań- CBA masz super. Co dziwne, masz inne normy Interleukiny 10 niz czarna... Hmm..
IMK - za wysokie nk i cd4/cd8. To pewnie bedzie leczone intralipidem i sterydem. Heliobakter do wyleczenia, ana dodatnie. A na pai1 i mthfr dostaniesz heparynę w czasie ciąży.
Dobrze ze Paśnik juz w przyszłym tygodniu! :)
 
Witaj tuzik,
Przykro mi z powodu poronień.
Co do badań- CBA masz super. Co dziwne, masz inne normy Interleukiny 10 niz czarna... Hmm..
IMK - za wysokie nk i cd4/cd8. To pewnie bedzie leczone intralipidem i sterydem. Heliobakter do wyleczenia, ana dodatnie. A na pai1 i mthfr dostaniesz heparynę w czasie ciąży.
Dobrze ze Paśnik juz w przyszłym tygodniu! :)
Wiesz co, bo po szczepieniach chyba inne normy są. Pani Ola z rejestracji pytała mnie czy to badanie po szczepieniach czy przed i stąd pewnie ta rozbieżność :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@tuzik witaj przykro mi ze znalazlas sie na watku poronienia napweno znajdziesz wsparcie dziewczyny maja wiedze napewno pomoga. Glowa do góry nie wiem jakke leki łykasz ale przejawia sie tu temat z metylami jesli ktos ma te mutacje no i zastrzyków przeciwzakrzepowych
 
@czarna_mala wyniki WOW! WOW! WOW! Trzymam kciuki, za udane crio, bo warunki wydają się idealne. Pozytywnie zazdraszczam takiego układu :).
@Lili81 niedlugo Ty będziesz uczyć nowe forumowiczki ;) Taka tu kolej rzeczy :)
@tuzik witaj. @bertha pięknie Ci już nakreśliła. Ja tez nam MTHFR hetero i pai1. I jeszcze VR2 w pakiecie ;)
 
@Auri_a czy Ty kochana przy swoim słabym endo miałaś problem z okresem? Mam pierwszy raz taki problem, brzuch mni strasznie boli,plamienie od 2 a coś nie może się rozkręcić :( dzisiaj 30 dc. A cykle to tak zazwyczaj 28-30dni. Myślisz,ze jest ono tak cienkie,ze nie ma się co złuszczyć? Może panikuje ale dziwne to strasznie... chyba,ze to ma związek z macica dwurożna. Wizytę mam dopiero 12.03
Olaa, u mnie ostatnio na wizycie (pierwszy cykl po poronieniu) endo było 4,5mm - cykl bezowulacyjny i 2 dni potem znów przyszła @ - trwa już 5 dzień, fakt nie jest jakaś obfita, ale krwawienie takie normalne, nie jakieś brudy. Myślę, że cienkie endo to nie powód do nieprzyjścia @ ....
 
reklama
Wiesz co, bo po szczepieniach chyba inne normy są. Pani Ola z rejestracji pytała mnie czy to badanie po szczepieniach czy przed i stąd pewnie ta rozbieżność :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Poważnie?? :O
Ja robiłam w Synevo to nikt tam nie pyta, a wysyłają do APC.
Czy ktoś przed szczepieniami robił CBA w APC? Porównałabym swoje normy.
 
Do góry