reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny u mnie już po wszystkim. Brunatne plamienia które u mnie zawsze oznaczają koniec. Nie wiem co jest grane. Mąż ma nasienie ok, u mnie niby teraz też ok. To drugi biochem pod rząd... Smutno mi...
 
reklama
Dziewczyny u mnie już po wszystkim. Brunatne plamienia które u mnie zawsze oznaczają koniec. Nie wiem co jest grane. Mąż ma nasienie ok, u mnie niby teraz też ok. To drugi biochem pod rząd... Smutno mi...

Przykro mi kochanie...

Kwiatuszku, życzymu zdrówka w takim razie:*
 
Dziewczynki mam do odsprzedania (całkiem symbolicznie) ręczny laktator i wyparzacz aventu. Może ktoras z przyszłych mam zainteresowana będzie. Mi już zakładam ze się nie przyda a póki co to już tylko zawadza :)
 
@anetkruczek wybacz w takim razie! [emoji6] pewnie przez to, ze tak mało tu bywasz nie zapamiętałam. Mam nadzieje, ze mi wybaczysz[emoji8]?
Dziekuje za podsumowanie Twojej historii... juz teraz sobie przypomniałam jak pisalas. Przepraszam, ze mi umknęło... :/

@EvitaO bardzo mi przykro :( :( :(

@marzycielka81 ja nie, widocznie lepiej trafiłaś..



---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
@kas90 cały czas trzymam kciuki za Twoje usg i czekam na informacje!!! [emoji173]


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
reklama
Do góry