reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej a ja zgłaszam się z krzaków ;)
Byłam na usg i wszystko ok z dzieckiem, jeszcze niewiem czy chłopczyk czy dziewczynka ;) wiercilo się toto jak szalone ;D
Trzymam kciuki za was dziewczyny modlę się żeby wam się ułożyło, jak tylko modlę się o siebie o to was pamiętam dziś lekarz mówił o tej przrziernosci i to jest tak ze im starsza ciąża tym większa ta przrziernosc i że gdybym miała 4 to by było źle.... Ale ja wypatrywalam tylko tego bijacego punkciku ;)
Żeby to uczcić wsuwam kebaba ;);)
Buziaki ;)
 
reklama
Hej
Dziękuję Dziewczynki że pytacie. Od rana mnie nie było praktycznie w domu, zawiozłam Małą do przedszkola i do fryzjera. Trzeba jakoś wyglądać na porodówce :-)
Do terminu cc zostało 15 dni. Czuję się dobrze tylko mam skurcze co jakiś czas. Jutro ktg, we wtorek wizyta i dostanę skierowanie do szpitala :-)
 
Dziękuję Wam bardzo ;););) za miłe słowa ;)
Jestem w 13t2d ale z usg wychodzi 13t6d ;)
Odstawiam duphaston... Została tylko luteina...i wizyta za 3 tyg ;);)
 
Julia a czemu już robisz test obciążenia? Masz jakieś wskazania? Do glukozy każdy wiadomo ma swoje podejście ale nie picie nie przeszkadzało wiec ja Ci mogę powiedzieć że nie było źle :)
Riri oby teraz było z górki :*
 
Ja już po amniopunkcji .
Nic nie bolało .
Bardziej immunoglobulona w tyłek .
Teraz leże i odpoczywaam .
Lekarz najpierw zrobił usg i mówi że jest podejrzenie wady serduszka u dziecka tak że wyniki to tylko formalność niestety .
Najpóżniej w piątek lub już jutro wszystko będzie jasne bo zapłaciłam fish i wynik jest w ciągu dwóch dni .
 
reklama
Do góry